Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje zycie jest okropne bo nie mam męża ani dzieci

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Nie wiadomo ile lat ma autorka, wiec nie ma co kombinowac ani dawac jej rady. Zgłoś napisała powyżej że ma 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02;28 A w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/j co cie to obchodzi komu ja sie dalam a tobie zadna niedaje i zazdroscisz bozes ch/u/j/o/wy jest i krytykujesz mnie to ty spojrz na siebie a nie obrazaj mnie.Malo jest facetow wartosciowych i tak naprawde tobym musiala zawsze byc sama bez dziecka i meza a tak chociaz dziecko bede miec a ty sobie pisz ze sa spokojni a ci spokojni moze niechca miec kobiety albo sa zajeci a co ty myslisz ze jak cos jest dobre to jest wolne i bedzie czekac zamna albo za toba bos ty ksiaze.Wina jest wasza bo olewacie spokojne dziewczyny wolicie dzifki w dzisiejszych czasach bardziej sie oplaca byc dzifka niz zona pajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj tej kobiety co zostala sama w ciazy. Skad miala wiedziec jaki jest facet? Ja poznalam wielu, spokojnego, normalnego - zdradzil mnie. Potem poznalam 40latka,grubszy, juz siwy, myslalam, ze bedzie stateczny, byl opiekunczy, ale co tam, imprezy, koledzy, to najważniejsze. A ta kobieta moze zaciazyla z idiota, ale teraz wiekszosc facetow jest taka, przynajmniej będzie miała dziecko, skarb. Juz zamykam temat i nie musicie mi nic radzic. Będę sama do konca życia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zgadzam się z Toba, faceci wola d****** zeby wygladaly jak miss albo chociaż miały wielkie wary, makijaz, zrobione wlosy, sztuczne rzesy, paznokcie. Do tego charakter - pewna siebie, przebojowa, rozstawiajaca wszystkich po katach, ewentualnie akceptujaca wszystkie wady swojego misiaczka. I zdrady rowniez, to ze ma kolezanki, kolegow, ze musi sie wyszumiec. Pogodzilam sie z tym. Skoro wola byc z pazerna, sprytna manipulantka to ich sprawa. Ja moge byc sama. Nikt mnie nie olewa, nie zdradza, nie okradnie ani nie pobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się cieszę, że nie mam męża ani dzieci. Dzieci to największy koszmar, zabierają wszystko - czas, młodość, urodę, aspiracje, że o pieniądzach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostym ludziom żyje się łatwiej to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaźda kobieta znajdzie faceta ( jak chce) a jak szuka KENA 195cm i pitola 20 cm to później zostanie sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią odstąpię na rok za drobną opłatą mojego starego i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
przeciez są strony z randkami .,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;17Bzdury i glupoty piszesz mialam brzydkiego i co byl brzydki i c*****y charakter mial ani wygladu ani charakteru niemial a i jeszcze biedny byl no ale jak kobieta leci na bogatego to ze szuka bankomatu jak ma biednego to ze patologia lepiej to zostac samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci szukają tylko brzydkich głupich i biednych kobiet. Tak, bo uwierzę :D A to, że facet jest c**a, mamalyga i leniwy nieudacznik to nie znaczy od razu, że jest normalny i porządny, jak to na kafeterii wmawiaja samotnym kobietom różni mescy nieudacy życiowi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyli byście już piertolić o tym rzekomym "najlepszym wieku po 30. On może i jest najlepszy jak się chce jeździć po świecie i dawać przygodnie poznanym w klubach facetom doopy. Taka wyzwolona korposuka. Na założenie rodziny i zrobienie sobie dziecka 30 to już kaplica, do tego to faceci szukają młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jeżeli chcesz założyć rodzinę to szukaj odpowiedniego faceta. Na pewno masz już swoje wymagania, może być trudno znaleźć, ale nie jest to niewykonalne. Spokojnie masz czas na zmianę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dopiero co skończyłaś 30 lat i jesteś niezależna, to jeszcze nie wszystko stracone. Gorzej mają takie paniusie co skończyły 35 lat, są starymi pannami i jeszcze mieszkają od zawsze z matkami. To jest p********e, znam taką jedną. Tam już nie ma żadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×