Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojeni jak krowy

Pranie mózgu bydła na "święta" już zaczęte

Polecane posty

Gość gość
No wiec jak? Szkoda ci tych ludzi czy nimi gardzisz? Zdeklaruj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze zawsze mamy polską z polskiego lasu :) a ty nam zazdroscisz bo masz chinska z Aliexpress !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.21 o kur...... mamy tu jasnowidza, podaj lepiej wygrane numery totka na następne losowanie zamiast marnować taki talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 00:57 tak jak myślałam :D nie rozumiesz ani słowa z tego tekstu, twój angielski leży i kwiczy. prawda?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie sklada ze wszystko rozumiem:D a pachnace choinki mamy z polskiego lasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej niemieckie choinki bo polska sprzedana szwabom już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedany sam jestes tepaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępak nawet nie rozumie że go sprzedali, co za bezmózgowy bydlak, popatrz naokoło debilu, widzisz jakieś polskie napisy naokoło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siebie mam polskie napisy tępaku, ja mam delikatesy ty masz tesco, ja mam bar mleczny ty masz kebab bar, ja mam fryzjera ty masz turkish barber, ja mam restauracje a ty wstretne puby, gnij w uk u obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no w Polszy przeciez same polskie suparmarkety, Tesco, Carrefour, Auchan, co widac po ich nazwach. I nie ma zadnych budek z tanim jedzeniem, same restauracje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuje w tesco czy auchan tepaku tylko w polskich delikatesach poza miastem , dotarło cwelu?:D W tesco to ty kupujesz w uk bo innego wyboru tam nie masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 tylko tesco? chyba Ty tlyko tam kupowaleś wszystko tesco value. Jest Marks & Spencer, waitrose czy sainsburys. i sporo innych. choćby Lidl czy Morrisons ale te dwa peirwsze co wymienione to są takie oh ah, tam to są dopiero jakościowe super produkty!! baranie. \ u mnie w mieście co krok jest "fryzjer" po polsku akurat ;) ale ja wolę fryzjerkę brytyjkę bo Polski co z tego że tanie - wolę |Brytyjki, mają lepsze produkty i sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidl:D niemiecki sklep z przegniłymi warzywami , nawet w biedronce maja lepsze produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt pozostaje że wszystko naokoło jest przejęte przez zachodnie koncerny a polacy to tylko tanie bydło do niewoli na taśmach i przy kasie, komuna to był pikuś w porównaniu z tym co teraz w tym kraju wyprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronka ma akurat najgorszego sortu możliwego syf, wystarczy popatrzeć na składniki produktów, ale ludzie patrzą tylko na kolorowe opakowania a noe na to co zawierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×