Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy komuś po wielu latach starań udało się zajść w ciążę? Ile to trwało?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie miałam problemu ale znajomym udało się po 5 latach, a w rodzinie mam przypadek 3 lat starań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam problemu, udalo sie za 1 razem, ale moi znajomi starali sie 7 lat i w koncu sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka u mnie 7 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej bym nie liczyła już na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia starała się 15 lat. W końcu adoptowali dziewczynkę, rok po tym była w ciąży. Głowa do gory Autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty to potrafisz pocieszyć ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja najlepsza przyjaciolka zaszla w ciaze po dziesieciu latach staran Kiedy juz naprawde zrezygnowali,blokada puscila i udalo sie Maja obydwoje 41 lat i rocznego smyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po jedenastu Mam 38 lat,ale ciaza wysokiego ryzyka,leżąca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pierwsze 6 miesięcy o drugie 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia 10 lat in vitro też było i nic... Aż zwatpili on wyjechał na jakiś czas do pracy i jak wrócił to w pierwszym albo drugim cyklu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi 10 lat się starali i nic. W końcu zrezygnowali, kupili psa i od razu zaszła w ciążę (już koło 40tki). Ostatnio moja kuzynka zaszła w ciążę po chyba 4, czy 5 lat starań. Miała wywoływaną owulację i są bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:20 Twoja kuzynka miała in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam udało się po 4 latach po 3 inseminacji Teraz znów ponad 4 lata bez efektu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka po 1,5 roku, kokejne 11lat nic i bedzie teraz syn. Juz sie poddalam i chcialam isc po tabsy , by przypadkiem. Wbil sie w ostatnia wolna owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok staran. Kiedy odpuscilismy i odlozylismy to na za jakis czas bo chcielismy wyjechac to przed wyjazdem okazalo sie ze jestem w ciazy. Z ta blokada jednak cos jest.. bo w kazdym cyklu czekalam na okres robilam testy, nie bylam zdesperowana ale jednak siedzialo to w glowie, a kiedy przyszly inne plany i mysli to akurat sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się po 5 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy to robicie ze nie mozecie zajsc w ciaze??? Ja zaliczyłam dwie wpadki, obie nawet bez zadnego wytrysku. Po pierwszym dziecku i mega traumatycznym porodzie tak sie bałam ciazy, ze ze dwa lata nie uprawiałam seksu. Potem raz nas troche poniosło, i byl seks polegajacy na pieszczotach i jednokrotnym włozeniu członka na chwilę... Za chwilę sie kazało ze znów jestem w ciazy. nie wierzyłam po prostu, to było nie do wiary, myslałam ze sie pochlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja zapytam w drugą strone- jak to możliwe, ze zachodzisz w ciążę prawie od świeżego powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak staralismy sie 3 wieczne miesiace w koncu sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szefowa starała się 10 lat. Ma za sobą kilka nieudanych podejść do in vitro. W końcu się poddała, bo stwierdziła, ze to nie ma sensu. Po jakimś czasie okazało się, że jest w ciąży. Dziś jej córka ma już 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - w sumie niby osoba zdrowa powinna b łatwo zajsc w ciążę.. nie wiem jak to zrobiłam, ale byłam wtedy dosc młoda, tzn ponizej 24 lat, nie miałam nadwagi, ale super szczupła tez nie byłam. nie paliłam nic i nie piłam, nie miałam nigdy zmywarki, ani mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 lat za 1 razem ale poroniona 5 tydz. Teraz znow celuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, znam gros dziewczyn młodych i zdrowych, a mimo to miały problemy, więc takie uogolnianie jest bez sensu, Ty miałaś szczęście, więc się ciesz że nie musiałaś nawet chwili przeżywać tego, co przeżywają kobiety latami walczące o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.58 moja kolezanka ma teraz 28 lat a staraja sie juz okolo 3 lata. Mam dookola tak wiele znajomych, ktorzy chca, a nie moga mlodych i starszych. Sasiedzi juz pod 40 i nic. A okolo 2 lata temu poronila ale bardzo wczesna ciaze. Jezdzili do jakiejs kliniki ale nie wiem chyba odpuscili juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra, 11 lat starań, adoptowali dziecko, po 3 miesiącach okazało się, że jest w ciąży. teraz mają trójkę dzieci, 9 letnią adoptowaną córeczkę, i dwóch chłopców, 4 lata i 9 miesięcy. Są szczęśliwą rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4lata, między czasie 2poronienia ale teraz 2 miesięczny skarb ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 4 lata starań i nic.Obydwoje przeszlismy wszystkie mozliwe badania,wszystko w najlepszym porzadku.Mam corke z poprzedniego związku,starałam się o nia 6 miesięcy,nie przypuszczałam ze kolejne starania będą tyle trwac.Tak na prawdę to juz stracilam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciaza po latach

Ja właśnie dziś się dowiedziałam o ciąży. 6 lat w związku prawie dwa lata w małżeństwie :). Wcześniejsze próby i to wielkie starania i nic, a teraz na prawdę się nie staraliśmy w sumie nawet się zdziwilam, że jestem w ciąży. Taki paradoks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kipo

Znajomi po 10 latach w trakcie procesu adopcyjnego. Ale nie pozwolono im już adoptować. Kazali się zgłosić jak dziecko będzie mieć 6miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×