Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laaasss

Problemy z kartą kredytową!

Polecane posty

Gość Laaasss

Co mnie podkusiło żeby założyć sobie tą kartę kredytową:( Mam wrażenie że teraz jestem w sytuacji bez wyjścia... Narobiłam sobie długów i teraz muszę je spłacać a moje dochody się zmniejszyły ponieważ mój pracodawca zmienił mi etat. Pomóżcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co to jak najszybciej zrezygnuj z karty kredytowej bo ciągle będą ci narastać koszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety własnie są zarówno plusy jak i minusy korzystania z kart kredytowych, chociaż wydaje mi się że tych negatywnych jest znacznie więcej. Ja miałem się skusić na kartę kredytową bo to wygoda i tak dalej ale poczytałem kilka informacji na ten temat http://zyciefinansowe.pl/kredyty-gotowkowe/karty-kredytowe/karta-kredytowa-jak-dziala-proste-wyjasnienie/ i od razu zmieniłem zdanie. I teraz widzę że był to bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karty kredytowe.......największa głupota mogłaś wcześniej o nich poczytać bo rzeczywiście wprowadzają ludzi w niezłe bagno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytać, czytać, czytać to jest podstawowa zasada. Teraz musisz na pewno zrezygnować z tej karty i powoli spłacać te długi może ktoś z rodziny ci pomoże. Zależy tez jaki narósł ci ten dług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireneuszk
Mam kartę kredytową mastercard w banku Raiffeisen. Mam limit 4 tys i jeśli spłacę w ciągu 56 dni nie płacę odsetek. Jeśli nie uważałaś co robisz to rób jak uważasz. To nie bank ponosi winę że się zadłużyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×