Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoła nauki jazdy Auto Fan

Polecane posty

Gość gość

Co o niej sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza szkoła! Cudowni instruktorzy! Mega ciekawa teoria! Czego chcieć więcej? Polecam z czystym sercem♥ prawko zdane za pierwszym! Przecudna atmosfera i wspaniali, kochani ludzie, z którymi zawsze można się dogadać! Będzie mi brakować wspólnych chwil z Wami! Dziękuję pięknie!!!!!♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne podejście do kursanta, bardzo dobry stan pojazdów, super atmosfera. Polecam każdemu. Jak robić prawo jazdy to tylko w Auto Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panuje tam Atmosfera przyjemna i wesoła. Godziny jazd zawsze dopasowane do kursantów. Nic dodać, nic ująć. Sama przyjemność. A cały kurs zakończony zdaniem za pierwszym razem, dzięki pomocnym instruktorom, którzy wszystko tłumaczą i upewniają się co jazdę czy wszystko do tej pory się potrafi i czy czuje się pewnie przy wykonywaniu danych manewrów. A jeśli nie - tłumaczą do skutku i na egzamin idzie się przygotowanym i spokojnym. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM!! Zdane za pierwszym.instruktorzy naprawdę świetni najlepsza szkoła jazdy . Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie za pierwszym razem , ale tutaj mogę mieć pretensje do siebie :) głupi błąd, ale przeszkolenie pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam . Teoria poprowadzona w sposób przystępny i zrozumiały a jazdy poprostu Bajka idealnie dostosowane pod indywidualne potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zdałam dziś egzamin państwowy za pierwszym razem. Nie osiągnęłabym tego sukcesu,gdyby nie mój instruktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ zdałam egzamin i to za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arletka
Godni polecenia, profesjonaliści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Krysia
Ta szkoła to wspaniali ludzie, którzy wiedzą jak uczyć i przekazać wiedzę, przygotowywanie się do egzaminu to przyjemność a nie męczący obowiązek. Zdałam za pierwszym razem to ogromna satysfakcja, polecam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata93
To dobra szkoła jazdy. Jeśli ktoś szuka miejsca na zrobienie prawa jazdy kat. B to dobrze trafił. Dzięki odpowiedniej organizacji zarówno część teoretyczna jak i praktyczna poszły bardzo sprawnie. Zapraszam tam chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina L
Najlepsza szkoła jazdy pod słońcem , dzięki nim zdałam egzamin za pierwszym razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Sz
Potwierdzam u nich zawsze zdasz za pierwszym razem a co ważne potem czujesz się pewnie na drodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM R
super polecam tą szkołę jeśli chcecie się nauczyć dobrze jeździć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia K
Kilka lat temu miałam poważny wypadek samochodowy i przestałam wierzyć w swoje umiejętności za kierownicą. Cierpliwość instruktorów na jazdach doszkalających pozwoliła mi to zmienić. Teraz znowu mam pewność siebie, dziękuję i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta D
Zgadzam się z powyższymi opiniami szkole Autofan na prawdę warto zaufać, mój syn tam zdawał i zdał za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzoo polecam, zdałam za 1 razem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip F
Wspaniali instruktorzy, którzy dobrze przekazują wiedzę a poza tym godziny jazd dostosowują indywidualnie do potrzeb klientów. Polecam każdemu, kto jeszcze zastanawia się nad wyborem szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper J

Potwierdzam jeśli chodzi o godziny jazdy nie było żadnego problemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja sądzę o tej szkoel?? Powiem tak. Sądzę o niej jak naj lepiej! Doskonała kadra, dobre auta to sprawiło, że dobrze mi się tam uczyło do egzaminu. Auta, komputery idobry instruktor (pozdrawiam panie Krzyśku) to wszystko pomagało zgłębić wiedzę potrzebną do egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula

Fajna szkoła. To co tłumaczyli, to wszystko do mnie docierało. w dodatku cenowo tez całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof

Cieszę się, że tu uczyłem sie jeździć. Naprawdę dobrze trafiłem. Wszystkim więc tą szkołę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd

Ta szkoła przede wszystkim ma zatrudnioną świetną kadrę instruktorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Fajna szkoła. Super instruktorzy i wcale się nie bałam jechać autem po raz pierwszy, bo porządnie przygotowali mnie psychicznie najpierw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Bardzo fajna szkoła i dobrze uczą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przem

Tak szczerze, to chyba najlepsza szkoła. Moje dwie młodsze siostry tam uczyły się jeździć, a wierzcie mi trzeba mieć do nich ciepliwośc. Dziewczyny jednak zdały potem egzamin bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Polecam każdemu, kto chciałby się dobrze nauczyć jeździć i być kierowcą odpowiedzialnym i przygotowanym na różne sytuacje na drodze a nie tylko zdać egzamin dla jakiegoś widzi mi się. Auto Fan to fajni i istrukorzy, którzy poświęcają czas klientom oraz mają do niego szacunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz
Dnia 30.08.2019 o 10:42, Gość Ewa napisał:

Polecam każdemu, kto chciałby się dobrze nauczyć jeździć i być kierowcą odpowiedzialnym i przygotowanym na różne sytuacje na drodze a nie tylko zdać egzamin dla jakiegoś widzi mi się. Auto Fan to fajni i istrukorzy, którzy poświęcają czas klientom oraz mają do niego szacunek. 

Święte słowa!! Tu pracują instruktorzy z powołaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×