Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maz bezplodny

Polecane posty

Gość gość
inseminacja jest dobrym rozwiązaniem, mąż nie będzie się musiał dzielić Tobą z innym, ty skoro tak kochasz męża to chyba tez nie umiałabyś się innemu oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby miec dziecko zrobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć dziecko zrobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze musisz go bardzo kochać skoro chcesz mieć z nim dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bank nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to chyba oczywiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra , mów bez owijania w bawełnę - masz już potencjalnego "zapładniacza" na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie mam ale jesten atrakcyjna kobieta wiec z tym chyba nie bedzie problemu myslalam nawet zeby znalesc takoego duzo starszego zeby maz nie byl zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz - teraz wszystko jasne - tobie się innego bolca zachciało. Czemu innych metod nie bierzesz pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie masz to nie sądzisz, ze lepszy byłby bank nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chce naturalnie a nie sztucznie i uwierz ze.nie chce innego bolca !!! Nie chcieli byscie byc w naszej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bank nasienia tez jest obcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jestem atrakcyjna... " taaa, znajdę kogoś... ;) czyli się chcesz puścić z byle kim? gdzie ty tych facetów masz zamiar szukać ? powiesz że potrzebujesz go do zapłodnienia? Żal mi Twojego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchać się ci chcę a nie p*****l a nie możesz poprosić z rodziny męża brata czy tam kogo żeby spuścił się do pojemnika i ty strzykawką się zaplodnisz w rodzinie nic nie ginie tylko pamiętaj żeby przed iniekcją odbyć z mężem stosunek to daję większą pewność bo macica się rozszerza i łatwiej o zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedzialam jescze ze to zrobie.z.innym a.sa.specjalne strony gdzie sie oglaszaja faceci wiadomo maz bylby przy.mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Bo chce naturalnie a nie sztucznie" - sama to potwierdziłaś że innej metody nie bierzesz pod uwagę, więc nie ma się tu co wypowiadać, zrobisz i tak to co chcesz. Po co drążyć temat jak wszystko już wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to nienormalne tak wrabiać obcego faceta w ojcostwo, zresztą nie boisz się jakiś chorób wenerycznych? No i to musiałby być ktoś spoza Twojego najbliższego otoczenia a może i miasta. Nie mówiąc o tym, że zdradziłabyś męża, no i jakie są szanse, ze uda Ci się szybko zajść? Bank spermy to jest dobra opcja, tam kandydaci są przebadani, a zapłodnienie też jest dość naturalne, zamiast penisa jest strzykawka. W państwach skandynawski kobiety dostają taki zestaw do domu, przesyłką kurierską, i same aplikują spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dziekuje za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Nie powiedzialam jescze ze to zrobie.z.innym a.sa.specjalne strony gdzie sie oglaszaja faceci wiadomo maz bylby przy.mnie" No nie mogę, trzymajcie mnie, to jakiś żart? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pewnie jest to drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa, w banku spermy masz ten komfort, że możesz wybrać partnera zbliżonego wyglądem do męża, pewnie nie chcecie aby dziecko znało prawdę, można wybrać dawcę z taką samą grupą krwi jak mąż, dzieci na lekcjach biologii robią krzyżówki krwi i byłby zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tego męża, chcesz mu traumę na resztę lat zagwarantować? straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje lepiej tak boze a ja bylam gotowa zdradzic meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jedną porcję nasienia wykorzystywanego np. podczas inseminacji trzeba zapłacić 450 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnastówę
Mąż by był przy mnie hahaha hahaha , no marzenie każdego mężczyzny patrzeć jak mu obcy facet żonkę młuci bo on sam nie może zrobić dziecka . A loda przy tym byś robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już mu powiedziałaś jakie atrakcje mu szykujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakby facet napisał, że żona nie może mieć dzieci i chce sobie dziecko machnąć z inną, jakie byłyby rady :P A serio nie kochacie się, ani Ty jego (chcesz go zdradzić) ani on ciebie (bierze takie coś pod uwagę). Natura dobrze zrobiła, że nie możecie mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko tylko drogo i drogo wg autorki. A utrzymanie dziecka jest tanie ? też będziesz mu odmawiać bo drogo. Skok w bok tylko wg ciebie tanio wychodzi. Co z twoją moralnością kobieto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnastówę
Najtaniej chyba że cwaniak się znajdzie , ale to trzeba nie mówić tylko gumę przebić i ruc/hac się do oporu a mąż niech patrzy i podziwiać jak żonka ujeżdża innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka już
Czy podczas badania nasienia męza,powiedziano ile ma aktywnych plemnikow? Moj maz miał za słabe na inseminację,tylko invitro nas ratowało Planowalismy adopcję zarodka,jest to znacznie tansza opcja niz invitro i alternatywa do adopcji. Dziecka urodzonego juz Co prawda taki zarodek podadza ci do macicy I ty go urodzisz,ale geny bedzie mial obce. Natomiast adopcja dziecka dlugo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×