Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne że podobają mi się młodsi.

Polecane posty

Gość gość

Mam 42 lata i od zawsze podobali mi się mlodsi mężczyźni. Jestem po rozwodzie i nie wiem jak mam znaleźć młodszego i czy dojrzała kobieta może sie w ogóle podobać. Moi rówieśnicy wyglądają okropnie a taki facet 25 -30 lat... hmm marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet musisz szukać młodszego ! W twoim to wieku są tylko rozwodnicy albo zdziwaczali kawalerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mlodszy o rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie starsze. Mam 26 lat... Może razem oddamy się temu tańcu? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
zy dojrzała kobieta może sie w ogóle podobać. Moi rówieśnicy wyglądają okropnie a taki facet 25 -30 lat... hmm marzenie >>>moim zdaniem to wrecz niemozliwe jest jakis margines dewiantow ale ogolnie 10 razy szybciej facet znajdzie 15 lat mlodsza niz kobieta bo wsrod kobiet jest znaczny odsetek materialistek u facetow to wrecz prawie niespotykane wiec czarno widze twoj sukces. wez pod uwage ze kobiety wczesniej sie starzeja i szybciej rozwijaja psychicznie wiec nijak do siebie nie pasujecie dlatego zazwycjz to facet te pare lat jest starszy zeby byli na tym samym poziomie rozwoju emocjonalnego i sie mogli dogadac. ty bedziesz dla takiego faceta jedynie mamuska. nigdy nie bedzie cie traktowal pwoaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie składa ze to facec się szybciej starzeją. Ilu facetow znajduje nowe hobby po 50? Ja nie znam żadnego. A kobiet dziesiątki. Faceci po 30 łysieją, potem problemy z potencja. A kobieta zawsze moze. Faceci umierają wcześniej o10 lat. Tak wiec każda kobieta po 30 powinna mieć 10 lat mlodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:15 Z góry założyłeś że kobieta szuka potencjalnego partnera/męża. Zauważ, że napisała że jest po rozwodzie. Może chce odpocząć po prostu i szuka romansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
wszystko jedno czy szuka partnera, romansu czuy chce zostac prostytutka jak nie zmieni przedzialu wieku to nic jej z planow nie wyjdzie. co na do rzeczy hobby ? od kiedy to po hobby sie starosc ocenia ? tylko baba moze wymyslic ze jest mloda bo sobie jakies hobby wymyslila. pisanie na kafeterii to tez hobby wiec wszyscy bedziemi wiecznie mlodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chcic
chyba normalne bo dla mnie też się podobają młodsze, takie 19-23 lata a sam mam 34 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07 Napisałeś: '' facet te pare lat jest starszy zeby byli na tym samym poziomie rozwoju emocjonalnego i sie mogli dogadac. ty bedziesz dla takiego faceta jedynie mamuska. nigdy nie bedzie cie traktowal pwoaznie. '' To z tego, że jak szuka przelotnego romansu, seksu to nie widzę nic w złego w dużej różnicy wiekowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma do rzeczy hobby, ze takim ludziom coś jeszcze sie chce,sa mlodzi duchem. A Ty Dobrazmiano,masz 10 lat młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Zmiano, kiedys sie dojrzewa emocjonalnie. Zwykle pomiędzy 20 a 30. 30-latek to juz dojrzały emocjonalnie facet, a przynajmniej taki powinien być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×