Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham

Polecane posty

Gość gośćSYLWIA
może ta może nie ta,;-) rzuć cytatem,to się przekonamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to jest Kubcio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
mnie nikt nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz jakąś obsesję ciebie powinno się leczyć miętowa,wiesz że to co robisz jest chore?Jesteś psychopatką.Ktoś powinien się tobą zainteresować i wysłać jakąś ochronę bo najpewniej już pod jej domem warujesz,albo telefon podsłuchujesz czy moze nawet o jej dzieci w szkole wypytujesz.takie psychopatyczne osoby jak ty są nieobliczalne i tylko czekać aż ją kwasem oblejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz jakąś obsesję ciebie powinno się leczyć miętowa,wiesz że to co robisz jest chore?Jesteś psychopatką.Ktoś powinien się tobą zainteresować i wysłać jakąś ochronę bo najpewniej już pod jej domem warujesz,albo telefon podsłuchujesz czy moze nawet o jej dzieci w szkole wypytujesz.takie psychopatyczne osoby jak ty są nieobliczalne i tylko czekać aż ją kwasem oblejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.41 tak jak Wojewódzkiego oblali? Ale ponoć to była z szamba zawartość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże się pisze dużą literą analfabetko,co masz chcice na Rufusa?Właśnie się z kochanką *****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
Miętowa ty jesteś nienormalna,to jakaś pomyłka,ty prześladujesz tą osobę to jest wbrew prawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez se p**do tego zmyslonego autora do mordy wsadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio, przestań proszę i obrażać ludzi bo w końcu wkleję tu twój profil z fb i wszyscy poznają czyja twarz kryje się za tymi wulgaryzmami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio, pamiętaj, ja nie jestem twoim wrogiem ja po prostu pamiętam co tutaj piszesz a że jesteś wulgarna i arogancka to już nie moja wina... pracuj nad charakterem i ucz się pokory to klucz do wielu rozwiązań w życiu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam że zawiadomię służby ,proszę liczyć się ze słowami.Przekraczasz prawo!Każdy taki czyn o jakim piszesz jest naruszeniem kodeksu karnego.Wykorzystywanie i upublicznianie cudzych profili jest jawnym łamaniem prawa ,Sledzisz osobę -tym samym łamiesz prawo.Masz skłonności psychopatyczne,zgłaszam ten temat pod kątem twoich wpisów miętowa. Kulkukrotnie złamałaś prawo.Nie wypłacisz się a jeszcze zostaniesz zmuszona do publicznego przeproszenia osoby śledzonej i prześladowanej za obmowę ,oszczerstwo,ingerencję w życie oraz zniesławienie i wykorzystywanie cudzych danych bez zgody właściciela .Zastanów się co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
Ja wulgarna i arogancka??????Ty jesteś jakaś nienormalna,!Co jak co ale tego akurat nikt o mnie powiedzieć nie może . Nie mam zamiaru z takim poziomem jaki reprezentujesz dyskutować.Kultury się naucz i szacunku do ludzi bo widać nikt cie tego nie nauczył.nie mam rozbuchanego ego żebym miała pokory nabywać,w Bogu i wierze w Boga jestem aż nazbyt skromnaZegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wielu,i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy,wiem co mówię,radzę się zastanowić zanim będzie za późż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu,i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy,wiem co mówię,radzę się zastanowić zanim będzie za późno.Temat zgłoszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA
Z kimś takim jak ty? Mowy nie ma! Ja odcinam się od takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżające plotki zostaną przestępstwem Art.212&ustęp 1 ,2,3.oraz Włamanie do innego komputera, a także udostępnianie materiałów, do których nie mamy prawa, jest przestępstwem. Może za to grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby ja się włamałam do twojego komputera? ha ha ha ha :D pamiętaj że ten kij ma dwa końce i jeśli okaże się że niesłusznie mnie o to posądzasz to ty odpowiesz. aha i jeszcze jedno, ja piszę z jednego zarejestrowanego konta a ty...masz taką odwagę żeby bluzgać ludzi których uważasz za swoich wrogów z takiego własnie prawdziwego konta, które łatwo znaleźć ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
art 23.oraz 24 k.c proszę też nie wyzywać i czytać uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pani kolężanką.E- prawnik.pl Tu proszę kierować wszelkie uwagi.Sprawę pani S przyjąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nielegalne rozpowszechnianie danych osobowych ,w tym profili internetowych oraz zdjęć grozi karą pozbawienia wolnośći do lat 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia ty jestes naprawde zdrowo szajbnieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się wylogowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×