Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy chodziło mu tylko o sex ?

Polecane posty

Gość gość

Spotkałam się już drugi raz z chłopakiem który mi sie bardzo podoba ja mu również bo mi o tym powiedzial, znamy się już pół roku ale tylko czasem pisaliśmy i rozmawialismy. Na tym spotkaniu doszło do zbliżenia. Później mnie przytulał całował i był bardzo czuły. Sam też chciał żebym go przytulała czy całowała. Dopiero wyszedł na drugi dzień ode mnie w południe i mówił tak jakbyśmy mieli się jeszcze spotkać i oczywiście dalej bym dla mnie taki czuly. Jak wychodził powiedział do mnie "do usłyszenia" i mnie pocalowal. A teraz się nie odzywa już 3 dzien. Czy mogło chodzic mu tylko o sex czy moze ja powinnam się do niego odezwać pierwsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
No nie mow że sie z nim bzykalas na 2 spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze znalazl sobie glupia, ktora bedzie tylko bzykal ale wtedy kiedy on bedzie mial na to ochote. Facet zeby dobrac sie kobiecie do majtek zawsze mowi piekne slowa. Dalas mu to skorzystal z okazji, proste- tacy sa faceci. Jestes po prostu bardzo glupia i naiwna a faceci to wyczuwaja i wykorzstuja takie tepe laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pół roku były dwa spotkania? Podobasz mu się jak cholera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahah dobre;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodziło zebys cierpiała w piekle bo za grzech w tym sex przedslubny jest cierpienie po to bóg dał dekalog zeby człoiek był szczesliwy kto odzuca boga ten odzuca własne szczescie a tutaj swiadecto człowieka ktury byl w odwiedzina u Boga raczej z przymusu był wypadek i umar https://www.youtube.com/watch?v=ZfdPBl9Su_c&t=984s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03 dokładnie. Znalazł naiwna, bzyknal Cie, a teraz już ma Cie w d... E cel zdobyty. Może jeszcze kiedyś się odezwie, jak mu się zachce seksu, bądź cierpliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to kobieta nie ma przyjemności z seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to wyglada. Tylko nie rozumiem tych wszystkich wspisow jako by facet mial prawo ja wykorzystac a to autorki wina ze glupia i naiwna. Co z tego.ze z nim spala to jakis przejaw prostoty,glupoty ? nie wiem jak wy sobie komplikujecie fakt ze ktos was pociaga i chcecie isc z nim do lozka, miala.odgrywac szopke i grac niedostepna bo tak napisano w poradnikach? Poza tym czemu winicie ofiare za.to ze byla niech bedzue naiwna a moze inaczej ufna a facet jest ok tak jakby stalo sie to norma ktora nalezy zaakceptowac ze faceg zaxhowuje sie w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:25 popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez zawsze poraza to jak to z faceta który wykorzystuje kobiete robi sie kogoś normalnie a z kobiety robi sie wanna całej sytuacji I jeszcze sie ja kopie kiedy leży, super I swetnie. Taka podstawa spoleczenstwa daje przyzwolenie aby wykorztstywac kobiety, które poczuła cos wiecej, zaufaly I daly sie ponies temu uczuciu. Ja bym wylozyla takiego typowy kawę na lawe I zapytała go czy to bym tylko seks, bo myslalam inaczej. A dlaczego niby on ma zyc w poczucieu, ze nic sie nie stało I wszystko ok? Pokazała mu.tym, ze gdyby ci nie zalezalo to nie poszlabys z nim do lozka. Teraz nie ma co grac w grę typu nie pokazuj ze sie przejmuje, utwierdzisz go tym, ze mail rację. Pokazała honor jeśli.ujawnisz sie ze swoimi uczuciami a jemu zabierzesz komfortu, bedzie musical to przegryzc. Jeśli mu trochę zależy, to wyjdzie to na dobre, jeśli nie, to on zostanie obarczoniem odpowiedzialnosc za twoje rozterki. Jakieś sumienie pewnie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko się ponizy takim pomysłem. Jeśli chłop tak robi to sumienie raczej jest mu obce. Teraz autorka już nie ma czegokolwiek przeżywać. Na drugi raz będzie madrzejsza a to że kobiety się traktuje jak gorszy sort w takich kwestiach to się już nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.42 dokładnie to już się nie zmieni mimo że kobiety też przecież maja z tego przyjemność. Jeśli autorka nie liczyła na nic więcej to nie zaszkodzi że pójdzie od razu do łóżka z kimś, pouzywa sobie ale jeśli liczyła ja związek to raczej nie powinna bo facet zwykle taka łatwa potraktuje jak dz...e i nie będzie chciał się związać. No chyba że facet się zakocha od 1go wejrzenia to nie będzie kalkulowal, tylko będzie chciał związku ale jak często to się zdarza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to ona go wykorzystała w łóżku? To tak a propos kretyńskiego sformułowania "wykorzystał". Chyba oboje chcieli się kochać i oboje mieli z tego przyjemność, gdzie tu jakieś wykorzystywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×