Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agajo

Głodówka co drugi dzień

Polecane posty

Gość never ending
Wiesz Agajo, tak sobie myślę, że może warto opisywać porażki a nie tylko sukcesy. Z takiej nawalanki można wyciągnąć konkretne wnioski. Może jakieś wnioski wyciągą obserwatorzy tego wątku, ale takze ty sama. To jakby taki internetowy pamiętnik. Jak wszystko dokładnie opiszesz to zawsze możesz wrócić i sprawdzić - gdzie wygrałam, gdzie przegrałam, a potem podsumowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na vitali można pisać pamietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never ending
Agajo, nie mów, że kończysz ponownie na tarczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie głodówka to jest głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w ogóle nie rozumiem czegoś takiego jak głodówka. Przecież to nie służy niczemu, bo żeby oczyścić swój organizm z toksyn to trzeba zacząć się inaczej odżywiać, a do tego wiadomo sport, teraz się ciepło robi to akurat :) ja musiałam zacząć się lepiej odżywiać bo miałam straszne problemy trawienne. Ale tak całkowicie tego bulgotania w żołądku to pozbawiły mnie kapsułki Intesta z maślanem sodu http://www.intesta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wam dziewczyny nawykładał do głowy, że głodówka jest dobrym sposobem na oczyszczenie organizmu, albo nie daj Boze na odchudzanie? Ja wiem, że uważacie, że jak nie jecie, to organizm sam zaczyna się "zjadać" i tak po 3 dniach się zaczyna chudnąć ale to jest jedna z najtęższych bzdur na świecie, bo organizm sie nie ZJADA tylko magazynuje, bo boi sie, że znowu nie dostanie niezbędnych składników pokarmowych z których będzie czerpał energie, a jeszcze wrzucenie sobie co drugi dzień.. o matko kochana! Idź do lekarza i zapytaj, to cie wysmieje.. skoro na forum wszyscy przytakują, że to jest dobre i zdrowe. Chccesz się oczyścić, skorzystaj z suplementów diety, jedz zdrowiej, pij dużo wody, ćwicz, wypacaj się, wleź do sauny, a nie fundujesz sobie totalne roztrojenie pracy organizmu!! Opłakane skutki.. totalnie opłakane! A jak sie odchudzasz, to taka sama procedura, slimunox i na siłkę, a nie się wydurniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qatro3
Dnia 22.11.2017 o 23:17, Gość Agajo napisał:

Święta prawda. Musisz zrozumieć że w organizmie jest tyle toksyn że szok. Usuń je a poczujesz się jak młody Bóg. Pozdro

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×