Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy juz macie choinke?

Polecane posty

Gość gość

Czy uważacie ze to za wcześnie? My z mężem już ubraliśmy bo później w tych przygotowaniach nie chciałoby nam się jeszcze choinki ubierać a znajomi mówią że za wcześnie. Ja mam lepszy humor jak widzę w domu choinkę, czuję że święta się zbliżają i ogólnie lepiej się czuję a innym to przeszkadza. Teściowie tez przyszli ostatnio i powiedzieli że w głowach nam się poprzewracało, jak można ubrać choinkę w listopadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do świąt jeszcze miesiąc, dla mnie to za wcześnie. Jeszcze tego nie czuję. Może w okolicach mikołaja ale syn najchętniej to już by ubierał choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******a jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zawsze zywa choinke i jakbysmy teraz choinke ubrali to do Swiat by mi z niej nic nie zostalo :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak mówi teściowa jak widzi choinkę :D Ze jestem p*******ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowo, pytam po prostu o opinie inne mamy, czy to nie za wcześnie bo ja uważam że jak dzieki temu sie będe lepiej czuła to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś, ja też już ubrałam a po niedzieli biorę się za przygotowanie koszyczka wielkanocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubieram albo w Mikołaja albo tydzień przed światami. Stoi u nas do ,,kolędy,, czyli do około 15-20 stycznia. Ksiądz wychodzi choinka następnego dnia znika. Nie lubię ubierać i nienawidzę rozbierać. Gdyby nie tradycja to bym tego w ogóle nie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek pyta sie o opinie a Wy się nabijacie, nie ładnie oj nie ładnie kafeterianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos ty? Moja stoi przez cały rok bo nie chce mi się jej rozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to za wcześnie. Ja ubieram choinkę dwa trzy dni przed świętami. Wtedy jest jeszcze zachwyt, świeżość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie. Ja ubieram dzień lub dwa przed wigilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwariowałaś? Dzień-dwa przed Wigilią ubieramy! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy ale sauté.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś uważałam, że trzeba w wigilię itp. Czuję już magię święta, przygotowuję się (sprzątanie, zakupy) wydajemy na to kupę kasy, to dlaczego nie ma to trwać dłużej ☺ Pierwszy raz mam tak wcześnie. Ubierać będziemy przed świętami, teraz tylko sama choineczka w doniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żywą co roku dlatego stroimy ja w połowie grudnia najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja dopiero koniec listopada/początek grudnia będę zaczynać świąteczne porządki, jak skończę to ubiorę choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo to żadna magia jak się ciągnie przez kwartał. Święta właśnie dlatego są świętami, magią (a raczej były), bo to był bardzo krótki i dlatego wyjątkowy czas. A teraz ledwie znicze znikną już się zaczynają "choinkalia" i zanim dojdzie do połowy grudnia to człowiek już ma ochotę za przeproszeniem wymiotować tą "magią"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczne przystrajac dom na mikolaja ale choinke pozniej ubierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ubieram choinki. Mam depresję i nic mnie w życiu nie cieszy, nawet święta. Szkoda zachodu z tą choinką, tylko się dodatkowo frustruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 20 lat choinkę zawsze ubieram 6 grudnia . Teraz jak mam rodzinie to tez kontynuuje ta tradycje :) Moje dziecko wie, ze 6 grudnia jest u nas w domu dzień ubierania choinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jaki kwartał, może 2 miesiące, własnie fajnie ze się tak wczesnie wszystko stroi, bo po świętach już te wszystkie światełka, choinki nie mają już tego uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaSzuc
Ja się zbierałam długo i w końcu padło na sztuczną. Po kilku latach użerania się z igłami zobaczymy, czy będzie to przyjemna odmiana. Teraz myślę nad jakimiś ozdobami do domu z LM https://www.leroymerlin.pl/dekoracja-wnetrz/dekoracje-i-ozdoby-swiateczne/swieczniki-i-dekoracje-swiateczne,a1260.html Byłyście może na miejscu i oglądałyście takowe? Do marketu niestety mam daleko, więc wolałabym pojechać jeśli to będzie coś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie województwa zachodniopomorskiego, które rozglądają się za żywymi choinkami na święta polecam zajrzeć na stronę www.choinki.in Firma ta zajmuje się hodowlą i sprzedażą żywych drzewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie województwa zachodniopomorskiego, które rozglądają się za żywymi choinkami na święta polecam zajrzeć na stronę www.choinki.in Firma ta zajmuje się hodowlą i sprzedażą żywych drzewek.

Święta są za pół roku, tak długo wytrzyma ta choinka? :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijjjn

Moim zdaniem właśnie sztuczna choinka nie daje takiego szacunku do domowych świąt, jak żywe drzewko. Z tych mniejszych i fajnie udekorowanych na dobrej podstawie możesz sprawdzić lasik-shop.pl/. Znam tego producenta choinek od bardzo dawna. Normalnie się wyrabiają nawet w tych gorących okresach przedświątecznych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×