Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co ja mam zrobic,pozostaje mi sie zabic

Polecane posty

Gość gość

Juz nie mam sił,nie mam. Mąż po raz setny mnie pobił,wezwałam policje,ale gnojek uciekł,pokazałam nagrania jak mnie wyzywa,bije ,grozi ze zabije.. Niestety.. To za mało wg prokuratury. Nie chodzilam na obdukcje,mam za mało nagrań.. Musze z nim zyc,mimo ze nadal mnie obraza,ale nie bije. Wyprowadze sie z domu,bo juz nie mozemy z dziecmi na niego patrzec. Co za kraj,co za zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie wyprowadz ale nie zabijaj co te dzieciaki bez ciebie by zrobily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz mam dosyc wiesz,tylko one trzymaja mnie przy zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na obdukcje, zainstaluj kamere, zalozylas niebieska latte? Niestety gowniana polsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozyl policjant podczas interwencji. Ale co z tego,opieka mowi ze to mala miejscowosc,ze oni nie lubia wchodzic w droge rodzinom itp itd. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to coś nie tak... ja jestem oskarżonym z art 207 niedlugo rozprawa, ale u mnie to wyglądało w ten sposób, że przedstawiła tylko kilka nagrań jak ja wyrzucalem z domu i tyle... Nigdy nie było policji, niebieska karta też nie jest założona, a oskarżenie polecialo, to jak się to stało? Nawet zezznala że nigdy jej nie uderzyłem, Od roku czasu nie utrzymuje z nią kontaktu bo miałem jej dość i nie mam zamiaru. Dziwną masz sytuację, filmiki masz zgłoszenia policji masz, a u mnie jakieś gowniane filmiki, nie mieszkamy już razem a mimo to dali oskarżenie ehhhhh. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to coś nie tak... ja jestem oskarżonym z art 207 niedlugo rozprawa, ale u mnie to wyglądało w ten sposób, że przedstawiła tylko kilka nagrań jak ja wyrzucalem z domu i tyle... Nigdy nie było policji, niebieska karta też nie jest założona, a oskarżenie polecialo, to jak się to stało? Nawet zezznala że nigdy jej nie uderzyłem, Od roku czasu nie utrzymuje z nią kontaktu bo miałem jej dość i nie mam zamiaru. Dziwną masz sytuację, filmiki masz zgłoszenia policji masz, a u mnie jakieś gowniane filmiki, nie mieszkamy już razem a mimo to dali oskarżenie ehhhhh. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie dziwie!ale tak jest. Nie wszczeli sledztwa,bo stwierdzili,ze za malo dowodow,ale nagrania sa drastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to wszystko zalezy jeden policjant oleje sprawe a drugi bedzie drazyl temat w malych miejscowosciach najczesciej maja ofiary w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Niby dzielnicowy byl zaangazowany,ale co z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję w sądzie mąż pije ? masz wystarczające dowody aby policja sama zgłosiła sprawę do sądu sama też możesz to zrobić do wydziału karnego o znęcanie, nie musisz czekać na policję do tego postaraj się o adwokata z urzędu nie czekaj aż samo się rozwiąże czy poprawi....zrób to dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neksiara szmaciara w końcu mężuś nie wytrzymał i łomocik spuścił? trzeba było nie nękać jego latami i odsuwać od dziecka pierworodnego. teraz zabieraj bachory krowo co nie potrafiła rodziny stworzyć i wypad pod most bo jak nie to kolejny łomocik będzie aż się zesrasz. babskie gowno tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet się nie wypowiem na temat tzw."ofiar" prowokujecie męża macie w gdzies Zapieprza od rana do wieczora a wy d.u.p.a szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym moja sasiadke slyszala,wyzywala meza na ulicy od s*******now i chujow i ze zaraz mu p**********i itd. Wiecznie tylko jej krzyki i wyzwiska bylo slychac az u mnie a jak po latach mąż znalazl sobie inną kobiete i chciał rozwodu to sąsiadeczka zrobila z siebie ofiare,poleciala na policję i napłakała ze mąż ją bije od lat i założyli niebieską karte i zrobila z faceta damskiego boksera a znamy się od dzieciaka i facet spokojny i wszyscy sie dziwilismy gdy żenił sie z tą prostaczką bez kultury i szacunku dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja zobaczyłem zeznanie żony w prokuraturze to nic tylko siąść i płakać w jednej chwili zostałem damskie bokserki, gnojem i załamanym ładunkiem. Jak kobiety mogą być tak klamliwtmi szukami. kłamstwem to może sobie wygrać, karma powróci, niech się zesra ta wygrana. Wygrałem ja w życiu, nie ona... uwolniłem się od pijawki emocjonalnej. Czekam aż te szopki się skończą i jestem free wolnym człowiekiem Bez gownojadow jakim są większość kobiet. Wykorzystujecie swoją przewagę prawna, "niewinność" a państwo wam na to zezwala. Przyjdzie dzień jak wpadną do nas ciapaci i wtedy zatesknicie za polskimi mężczyznami raz drugi wam wpieprza zamkną w piwnicy i będziesz tipsami drapac tynk bo tak Pan chce, feministki zasrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ostatniego faceta: nie „wykorzystujeCIE”, tylko TWÓJ ŻONA KTÓRA SAM WYBRAŁEŚ wykorzystuje. Mam wielu znajomych którzy mając do wyboru kobietę która jest ładna ale nie super zrobiona, miła i interesująca ale nie w bardzo widoczny na pierwszy rzut oka sposób i dziewczynę atrakcyjna często wulgarnie i pełna życia ale z drugiej strony już od początku problemowa, konfliktowa, zdradzająca ex, wybierają ta druga a potem żalą się ze kobiety są takie i owakie. Twoja żona jest niefajna. Ty albo tego nie zauważyłeś albo zauważyłeś i wybrałeś ja mimo tego. Wiec zamiast pisać ze my kobiety jesteśmy takie i owakie, mów: moja żona jest podła k****iszona i świnia, a ja skrajnym idiota, ze ja wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×