Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama8787

Kaszel mokry i czerwone plamki na buzi

Polecane posty

Gość mama8787

Witam. Moze Wy spotkaliście sie z podobnymi objawami u swoich dzieci. Mój synek ma 6 lat odkąd 1 października zachorował na bostonkę non stop choruje. Od ok 2 tygodni kaszle. Badały go 2 lekarki i osłuchowo jest czysto. Kaszel mokry wiec tylko jedno przychodzi mi do głowy czy to może być mukowiscydoza? :( Pani dr przepisana claritine na alergie ale póki co nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama8787
Pol roku temu młody miał przerośnięty migdałek ale po syropikach od Pani laryngolog wszystko się unormowało. Czy to może być nawrót? Prosze o wskazówki co robic dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolinka025
Jeśli wcześniej pomogły leki od specjalisty i diagnoza była trafiona, to tym razem też warto skorzystać z pomocy laryngologa. Ja ze swoim synkiem też długo szukałam lekarza, który postawiłby diagnozę, bo młody miał ostry duszący kaszel i podrażnione gardło. I to nie była zwykłe lekka infekcja. Po kilkunastu tygodniach trafiliśmy do laryngologa w Łodzi http://melissamed.pl/laryngolog w sumie trochę przez przypadek, bo byliśmy tam na innych badaniach. I tu od razu zlecili też wymazy do zrobienia i nie chcieli od razu przepisywać antybiotyków czy zwykłych syropów, żeby nie obciążać już i tak osłabionego organizmu. Teraz już wiem, żeby nie czekać jak się coś dzieje, bo ja nie mam takiego doświadczenia jak lekarze i nie umiem stawiać diagnozy, nawet w przypadku własnego dziecka. W Twoim przypadku też lekarz wydaje mi się odpowiednim rozwiązaniem, bo podawanie leków na własną rękę może nie przynieść dobrych rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×