Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zarządzanie firmą

Polecane posty

Gość gość
roksa.pl odloty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Wolski
Cześć, ja mam do polecenia system do zarządzania IT w firmie, jakby ktoś potrzebował :)Według mnie najlepszy na rynku https://nextvision1.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na Berberis zrobicie swoje, ale nie od razu. Będzie w porządku. Poprawicie sobie wyniki, stopniowo będzie coraz lepiej, ale to wymaga systematyczności. Docelowo da się jednak uzyskać naprawdę sporą zmianę i tego się trzymajcie. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam świetną książkę, w karierze managerskiej bardzo mi pomogła, a gdy polecałam innym, to także chwalili za prostotę użycie i efektywności w praktyce. Psychologia szefa - szef to zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktyka u kogos jest najlepsza, uczyc sie od kogos kto odniosl sukces. Ale od takiej osoby, ktora chcesz sie stac. Wbrew pozorom, ludzie na wysokich stanowiskach chetnie dziela sie doswiadczenie, jak maja na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berberis. Testujcie odpowiednią wersję, dopasujcie ją do działalności, a wtedy wszystko będzie dobrze. Nie każdemu łatwo jest dopasować rozwiązania, ale zazwyczaj nie ma z tym problemów. Po prostu należy to robić z głową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×