Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój facet nie ma ambicji. niedziela kolejna z reszta

Polecane posty

Gość gość

"zleci" na tym,że będzie gnil (okropne określenie ale jakże pasuje do opisu sytuacji) w łóżku z komórką na fb. Po co mu ten portal? Ja tam konta nie mam i żyje. Poprosiłam go żeby zaczął robić coś ze mną ale on krzyknął, że co ty chcesz ode mnie?! Dał mi pilot i kazał tv oglądać. Na to ja,że nie mam zamiaru tak żyć do końca życia,że nie ma ambicji ani pasji i we mnie też zabija chęć do czegokolwiek :-( czuje się żałośnie, że tu się żale ale cóż... On ma 26 lat a emeryci mają ciekawsze życie niż my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
ale on ma widocznie ciekawe życie w tym łózku z telefonem przecież to ty narzekasz a nie on. jak wiekszosc kobiet zamiast sobie dobrac faceta do siebie to narzekasz ze facet nie chce robic co mu kazesz. woli lezec w lozku z komorka niz cos robic z toba czego nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zmiana : Kiedyś był wysportowany, ćwiczył, miał pasję lubił wychodzić. A teraz? Niby kobiety się zmieniają po ślubie i przestają o siebie dbać. No jak widać faceci też potrafią tacy być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień faceta,bo u was już się nic nie wykrzesa.Można i na FB posiedzieć,ale to nie może byc sensem życia.Masz rację,emeryci prowadzą ciekawsze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe zycie w lozku z telefonem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
no dokładnie facet liczy ze kobueta po slubie sie nie zmieni a kobieta ze facet sie zmieni a jest odwrotnie jak widac ten twoj to jakis dziwny egzemplarz :D no ale jak on ma 26 lat to kto w takim wieku sie zeni prze3ciez ten facet to jeszcze dziecko a ty masz wymagania jak wobec doroslego :D moze poczekaj z 10 lat az wyrosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
no lezenie w lozku z telefonem moze byc ciekawe :classic_cool: nie znacie sie. lezenie nawet i bez telefonu jest ciekawsze niz wiekszosc domowych zajec faceta po slubie :D ledwie z lozkia wstanie a juz slyszy posprzataj to zrob tamto to woli lezec z telefonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co ciekawego moze byc w lezeniu:D autorko- on pewnie ma cos, a raczej kogos w tym telefonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdz gdzieś, jak spyta się gdzie idziesz bądż szczera do bulu, idziesz poznać kogoś ciekawego, że nie będziesz się kisiła tu, szkoda ci życia, albo zrozumie, albo już będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pasujecie do siebie. znajdz kogos kto lubi sie ruszac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zmiana dziś My też wolimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
samo lezenie jest ciekawe sa ludzie ktorzy lubai nicnierobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy tak odpoczywają. To wcale nie znaczy, że nie ma ambicji może pracował ciężko cały tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, czyli w dużym skrócie autorko wzięłaś sobie dzieciaka z mentalnością starego dziada :) któremu nic się już nie chce, uciekaj od niego jak najszybciej, szkoda życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
a gdzie ucieknie ? myslisz ze takich glupich 26 latkow ktorzy chca marudzaca babe poslubic jest na peczki :D ?zle bo lezy i sie nie rusza jakby chodzil z kumplami na piwo to zle bo nie siedzi w domu :classic_cool: najlepiej jakby sie ruszal odkurzajac codziennie mieszkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jeszcze raz ci napisze, ze ma babe w tym telefonie i woli z nia lezec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoj ciagnie do swojego ty tez nie masz wlasnych zainteresowan to o co ci chodzi? dwa nudne tepaki sie dobraly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, powiedz mu że ten jego barłóg już śmierdzi :D to podziała ambicjonalnie na niego, może się wkurzy i obrazi ale na pewno będzie jakaś reakcja i nie będzie już leżał z tym fonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ma mu mowic cokolwiek, faceci sie nie zmieniaja, lepiej chyba i latwiej zmienic faceta:D niech kazdy zyje jak lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mu zamiast leżelia proponujesz? To mnie ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@dobra zmiana Tobie to chyba jeszcze mamusia sprząta albo mieszkasz w chlewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co mu zamiast leżelia proponujesz? To mnie ciekawi. v jesli to do mnie to nic:P niech lezy zz nosem w telefonie a autorka niech zacznie zyc na chodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:55 wspólne ćwiczenia na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ciapo, do autorki, co mu proponujesz, zamiast siedzenia z telefonem na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
no tka myslalem ze chcesz go zagonic do sprzatania i ci to jego lezenie przeszkadza dalas sie sprowokowac :D chesz miec parobka a parobek woli lezac coz poradzic moze rozgladaj sie z anowym murzynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już bierz go na siłownię, a jeśli nie chce, to inne ćwiczenia są dla was wskazane, chyba wiesz o jakie mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
ona nie chce zeby cwiczyl tylko sprzatal, pral gotowal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ciapo, do autorki, co mu proponujesz, zamiast siedzenia z telefonem na fb? v sorry, ale dlaczego zaraz "ciapo" :D? i co to w ogole znaczy w tym kontekscie? rlx:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×