Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakiGosc

5 lat po rozstaniu czy można nadal kochać?

Polecane posty

Gość TakiGosc

Zostawiła dla innego... spotykałem się chyba po tym z 20 kobietami (nie,nie chodziło o seks),niektóre kończyły się na 1 randce... inne po kilku miesiącach... nie potrafię żadnej pokochać tak,jak swoją byłą żonę. Byliśmy ze sobą 8 lat. Czy to możliwe,że już nigdy tak nie pokocham? Aktualnie spotykam się też z dziewczyną,niby jest fajnie, ale już widzę,że różnimy się, podświadomość wędruje do byłej żony,że tu i tu bardziej do siebie pasowaliśmy... Smutno mi,bo kompletnie nie wiem, czy brnąć w ten związek... czy odpuścić... i co... pozostać samemu na dobre? bo po tylu spotkaniach chyba powinienem wysnuć wnioski i się ustatkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest po prostu sentyment do wspomnień i idealizowanie przeszłości. Zostało naukowo udowodnione, że mózg wybiera do zapamiętania najlepsze wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby była taka wspaniała to nie doszłoby do rozwodu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiGosc
Brałem to pod uwagę, tylko jak wbić to do swojej podświadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiGosc
gość dziś Gdyby była taka wspaniała to nie doszłoby do rozwodu. Tyle. xx Sama chciała odejść... ślubem miałem ją trzymać na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza. Ludzie czują obrzydzenie do fajek to i osobę można odinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic na to nie poradzisz, trzeba zestawic fakty ze wspomnieniami. Miałam tak samo, idealizowałam byłego partnera, z którym byłam 13 lat do tego stopnia, że mu współczułam, że byłam dla niego taka straszna i dosłownie rozumiałam go, że nie miał innego wyjścia, jak mnie zdradzać. Do tej pory lubię go, ale teraz wiem, że nie jest to w rzeczywistości osoba za którą go miałam, kiedy byliśmy razem, tylko moje wyobrażenie o nim. Sądzę, że ciężko ci będzie wejść w kolejny związek, tym trudniej, im dłużej jesteś sam. Każdą będziesz porównywał do pierwszej, do swojego wyobrażenia o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiGosc
gość dziś A Tobie się w końcu udało ułożyć z kimś życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już jestem za stara na związki, związki są dobre dla młodych ludzi, ktorzy wchodzą w życie. Moje życie jest ułożone mimo że jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinka 123 dziś Możesz rozwinąć myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiGosc
gość dziś E tam... mój dziadek ma 79 lat i po śmierci żony właśnie układa sobie życie z inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to facet, po co sam ma sobie prać i gotować, skoro może znaleźć chętną naiwną? ;) Ja jestem kobietą, mam dzieci i naprawdę jakiś czas temu przestałam potrzebować faceta, kwestia światopoglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiGosc
Autor tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiGosc
Jeśli się kogoś kocha,to chyba nie idzie się do innej... tak mi się wydaje... No i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinka123, po co ladujesz się na trzeciego w związek ludzi którzy maja już na dodatek dziecko. Zalosna jesteś , naprawdę! A ten facet to już naprawdę poniżej krytyki, ma partnerke i dziecko i zajmuje się jakas d***** która tylko czyha aby mu wskoczyć do lozka. ZXalosni jesteście. Znajdz soebie jakiegoś innego faceta a nie na takie s****wo tracisz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×