Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
i wiem ze zawsze bede sama dziś mieszkam na wsi na pojezierzu v Na jakim pojezierzu ?. Moze to całkiem blisko mnie. Ja tam jestem sklonny sam sie przekonac czy z toba tak zle. Pewnie przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Mam świetna znajoma, która do 40 umiala ugotować jedna zupe i jeden makaron (z tuńczykiem ;))- i wychowała syna, a ma świetnego parneta (prezes, manager duże biznesy) który gotowac umie i lubi - i mimo, ze dlużej w pracy - często w domu gotował. Atutem była partnerka, z którą mógł w domu na poziomie pogadać. Jak straciła pracę odnalazła sie w roli "PPD" i wrzuca na fb świeżo upieczłone bułki maślane ; ) ;) No różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest pod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
"PPD" ? - " perfekcyjna pani domu" ;)) Tak drogi "Greju", "kura domowa" jest passe ;)) Wybaczcie, ale grono znajomych mam wąskie, dość stałe (+ nowi) to mamy różne rzeczy ponazywane i się rozumiemy, nawet jak sie pół roku nie widzimy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
I ostatnie kilka dni, to mój "pierwszy"w zyciu występ na publicznych forach... Taka przebojowa jestem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcysiu kochana ja mam gleboko gdzieś co jest passe a co nie jest. Ma dawać szczęście jeśli nawet jest bardzo passe. Podporządkować swoje zycie to mody jest niezbyt madre. :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
"PPD" ? - " perfekcyjna pani domu" ;)) Tak drogi "Greju", "kura domowa" jest passe ;)) Wybaczcie, ale grono znajomych mam wąskie, dość stałe (+ nowi) to mamy różne rzeczy ponazywane i się rozumiemy, nawet jak sie pół roku nie widzimy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A "POD" to taka fajna kapela od mocniejszych brzmień ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcysi ty to już spać powinnaś. Marsz do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
No gdzie do łóżka? W weekend? Niee. Sama? To i tak z komórka pójdę ; ) (A, Ciebie to akurat zapraszam na priv;)) Się nie martw, pogadamy o "fotelach" ;) Podloge mam do umycia, to wole inne aktywnosci. Ja mam jeszcze dużo wina :) Tego ulubionego Polakow. Będę najwyżej jutro szukac zagubionej tożsamości ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Jakie to forum ma opóźnienienia (jak mój komp w pracy świecący wszystkimi dyskami na czerwono;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
W ogole, podporządkować życie pod coś jest.... srednio mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Co, dopiero teraz załapałem że ty nie jesteś Marcys tylko Marys. :). Jednak po alkoholu człowiek jaśniej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Wcielo mi posta o Rudimental. "More than anything" - posłuchajcie, kto nie zna. Bez teledysku - tylko słowa i brzmienie. Działa na emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
No Marys :) Od sytuacji w pracy - jak mnie dyr zarzucił taskami ("niemozliwe od reki, cuda za dwa dni, poprosze") w futrynie u kolegi w pokoju. Kolega wzrokiem okreslil, co myśli ;)) A ja powiedziałam "Taa, a teraz Marysia pójdzie i Marysia zrobi...." I tak mój zespół wola: "Maryyyys" a jesteś? A to jak? A spojrzysz? A pomożesz? A z czym? Akurat nicka wpisałam po telefonie z pracy na l-4 ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Rudimental to tak o Tobie, czy po prostu piosenka ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Się podoba! I taka mądrzejsza niż większość ; ) Przede wszystkim dźwięk. O! Właśnie weekend w lutym zaplanowaliśmy z koleżanką (Marys-2, ona ma podobnie, nawet zodiak ten sam ;)) 5 minut i 4 wymiany SMS nam to zajęło (i kura domowa planująca weekendy .. jak do tego?) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A, jeszcze jedno, to dla mężczyzn (tych zajetych), akurat z kultury we Włoszech koleżanka przyniosła, ale prawdziwe: "dzień, w którym kobieta przestaje Ci suszyć głowę, oznacza, że ie jest juz Twoja" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A, "Grey-u" kura domowa jest passe, bo się mówi PPD. Pojasniam, bo jak nie złapiesz, to się będziesz ciekał ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ciskał. Znaczy. Słownik i wino ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Maryyys jestem pod wrazeniem czytajac twoje posty tutaj, elokwentna, na stanowisku, lubiana w pracy, otwarta na ludzi. Mozna bez konca wymieniac.... Naprawde nie masz zadnego KAWALERA na oku? (Pytam, bo o tym jest ten topic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec dlaczego jestes sama, kiedy znajdziesz faceta do powaznego związku i jaki on będzie, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak poczytałam kilka ostatnich stron i nie dziwi mnie że ona jest sama. Wydaje mi się, że mężczyźni nie lubią takich kobiet na dłuższą metę. Z resztą, ten pan co tu pisał też ma inne wymagania w stosunku do kogoś na stałe. Faceci są prości. Chcą mieć posprzątane, jedzenie podane pod nos i sex. Żadna eleokwencja nie jest im potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
8:01. Carycka, bez przesady. Jestem zwyczajna jak większość z Was. Jakim stanowisku - to zwykle szeregowe stanowisko. Ja te prace lubie po prostu - jest dynamiczna (bardzo różne zadania). Nie mam Kawalera na oku :) - to coś trzeba w tym kierunku zrobić (gdzieś wyjsc - nie 7 krokow z werandy do samochodu i potem 20 spod firmy do firmy (+ sklepy) i potem do domku; nawet na jakis portal randkowy pewnie wystarczy sie zdecydowac - nie wiem.... pozwolić komuś się do siebie zbliżyć. No tego, nie widać, że jesteś sama. Trochę tez chciałam pobyć sama po długim zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
13:25 Dokladnie. To kolejny problem (przegadane z koleżankami mamy ;)) - faceci nie chca, mamy wrażenie, że wrecz się boją takich kobiet. Bo co? Za samodzielna, za ogarnięta? To w żaden sposób nie zagraża ich męskości skoro ich chcemy i potrzebujemy! Ktoś tu juz pisal o uwielbianych przez facetów "dziuniach" ... No tak, sa prości ; ) I jednozadaniowi. Zmęczony i glodny nie będzie z Toba gadał o sztuce ;)) (A czy w ogole musi? - nie musi!!). Ty też nie. Pomilczeć razem też trzeba umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo inteligentna, ogarnięta to nic złego. Ale oprócz tego jest 10-15 ważniejszych cech. Jeśli nie ma tych ważniejszych cech to ta cała inteligencja na nic się nie zdaje. Kobiety często nie widzą że nie mają tych ważniejszych cech i głupio zakładają że "faceci boją się inteligentnych kobiet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to są te ważniejsze cechy? też jestem sama i z chęcią się dowiem czy je mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakie to są te ważniejsze cechy? też jestem sama i z chęcią się dowiem czy je mamusmiech.gif x - dojrzalosc emocjonalna - komunikatywnosc - zaradnosc - otwartosc - uprzejmosc - pracowitosc - wyksztalcenie - ambicje - zainteresowania - uleglosc - atrakcyjnosc - bycie gospodynia domowa - opieka nad dziecmi - gospodarnosc - obycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja tak poczytałam kilka ostatnich stron i nie dziwi mnie że ona jest sama. Wydaje mi się, że mężczyźni nie lubią takich kobiet na dłuższą metę. Z resztą, ten pan co tu pisał też ma inne wymagania w stosunku do kogoś na stałe. Faceci są prości. Chcą mieć posprzątane, jedzenie podane pod nos i sex. Żadna eleokwencja nie jest im potrzebna. x nie znasz sie prawiku na facetach ani na zyciu ... Zaden normalny facet (no chyba ze tylko ty) z dziewczyna, ktora jest niekomunikatywna, nieelokwentna, zakmnieta w sobie i ponura i malo inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
16:12. Nie tyle inteligentnych, co na jakimś poziomie ogarniecia, z czymś do powiedzenia (tak ogolnie). Inteligencja nie jest kluczem. W pracy inne cechy (te wyżej, bardziej nam się ujawniaja) w zwiazku (domu) już troche inne ;)) To jest miejsce na UCZUCIA, wrażliwość, szacunek, sztuke kompromisu - a nawet ustąpienia w pewnych kwestiach - bo ma rację albo na czymś mu zależy bardzo; dawanie z siebie, otwartość na to, co dla drugiej osoby ważne, budowanie poczucie bezpieczenstwa, MY - nie ja czy on, zaufanie, milosc-zwyczajnie, parnter - nawet jakbym była w ważnej dla mnie pracy 12h - i tak będzie najważniejszy (nie musze niczego poswiecac) - on to będzie wiedział, widział, czuł. I jak dla niego ważne, żeby zjeść w domu obiad, to ja go , qrna, ugotuje (jak docenia). Nawet jak wychodzę do pracy w krótkiej kiecce - i może wyglądam atrakcyjnie dla innych to i tak to mało istotne, bo jestem JEGO. I jeszcze przestrzen na oddech - jak facet (ufamy sobie, nie zdradzamy, nie robimy sobie swinstw) chce jechać z kolegami np na ryby ;)) pod biegun to OK. Cyrografu, że rezygnuje z siebie będąc ze mną, nie podpisywał. Czasem coś kręci jedna osobę, drugiej nie - i tu jest miejsce na szcunek. Jakoś tak funkcjonuje w związkach, a Wy? I to chyba najgorsze nie jest. Nie mam krótkich przygód, bylo 2 waznych i to nie oni odeszli... Chyba pora znikać - za bardzo osobiście sie robi. Tak, poprosimy o cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×