Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
Te cechy to 1. Pogoda ducha 2. Uśmiech 3. Dojrzała emocjonalnie (nie szukająca motyli, nieblubie tzw dusz artystycznych) 4. Ze zdrowym podejściem do sexu 5. Bycie miła i słodka 6. Życiowa!!!!!!! 7. Kobieca dla mnie (sama świadomość że jest moja mi nie wystarcza, może chodzić w seksownych kieckach do pracy ale kiecki po domu muszą być jeszcze ladniejsze) 8. Umiejaca się zachować, nawet jeśli wymaga dostosowania się chwilowo "w dol" 9. Rozsądna 10. Majaca pojęcie ogólnie o świecie 11. Ogarniajaca wszystkie prace domowe, nie sluzaca ale potrafiaca to robic 12. Lubiaca dzieci, chcąca mieć dzieci. To w zasadzie powinno być na pierwszym miejscu. Tekst -nie lubię dzieci-,albo nazwanie jakiegokolwiek dziecka bachorem całkowicie eliminuje ja jako kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Maryyys wracaj. Ja lubie czytac twoje posty I tych ludzi powyzej tez:) a gdzie ten mily Pan od potyczek slownych, chyba nawet maila Ci dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Carycka, tego Pana :) masz zdaje się o 17:45 i troche wcześciej tez. Myślę się, Panie Grey? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A no:) z waszych rozmow mozna skleic felieton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nienawidzę takich facetów, a spotykam ich wszędzie. Bez polotu, bez wyobraźni. Czy naprawdę wszystkim wam kobieta potrzebna jest tylko do urodzenia dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 Wpadłam na chwilę, Nie wiem kto napisał te 12 punktów, ale to mój opis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ciesz. Zapewne masz mnóstwo adoratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem sama bo nigdy nie podobam sie zadnemu fajnemu facetowi. a poza tym i tak nie chce miec dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
13:25 ale.... to kobieta napisała ; ) I to o podobnych spostrzeżeniach życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien Dobry:):). Widzę że się inne "szowinistyczne świnie" pojawiły w wątku oprócz mnie:). A Marysia mnie trochę zawiodła, aż przez króciutka chwili stracilem poczucie swojej z******tosci. Myślałem że na swój pokręcony sposób jestem wyjątkowy a tu się okazuje że ty wszędzie Greya widzisz. :( Ps. A hit w naszym pokoju to Rudimental. Kolega upija sie na smutno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A ja jestem uparta, nie uległa.Może być?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
I znowu posta wciepło... Jesteś na swój pokrecony sposob wyjatkowy. Nooo jeeeestes! ;) Możesz się upajac własną z****scia. Jeśli tamto autentycznie nie Twoje, to przepraszam. O Ty....! Ten utwor Rudimental jest sentymentalny, refleksyjny, ale żeby się przy tym upijac na smutno? Chyba jest romantykiem- to się wykaz empatia i puść mu coś weselszego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A ja od roku nie mam nikogo na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dlaczego Caryco? Żadnego fajnego w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Carycka, daj się trochę poznac. Napisz ile masz lat, z której cześci Polski jesteś, co cenisz, czego nie znosisz? Skoro z Tobą i ze mną można tu pogadać, to może pokrewne dusze i watro się poznać. Formę zaproponuje nam forum - to ten mój weekend z Marys-2, A zróbmy coś szalonego! ;)) PS. O "mojego" Greja nie pytaj - jako, ze na priv, to się nie podziele ;) Prawie 4 rano -mój dzień dobiega konca, event firmowy ze sluzbami mundurowymi RP. Po północy w domu. Padnięta, wycalowana przez 20 facetów, że a rano do pracy... Bedzie bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho sie zrobilo ?. Gdzie jestescie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedza same pod kocem, pija herbate, ogladaja tv albo czytaja ksiazki ewentualnie przyrzadzaja kolacje dla kota :)Malo ktora jest teraz na randce z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co tu pisac, nikt nas nie chce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie słabo szukacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie kazdy moze byc z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Cześć :) Ja jestem, ale ganiam z mopem. No nie da się dłużej stosować autoperswazji, że ta podłoga jest ok. Nie jest :S 20:52 Szalenie wazny wątek! Piszcie, normalni, fajni faceci! Gdzie was znaleźć!!! ???Poważnie, to najczęściej zadawane pytanie przez kobilety, które są chwilowo same "qrna.... ale gdzie?" ;)) I to od 20+ do 40+. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama, bo jestem dziwna. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz, ze jestes dziwna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem podobny fajny, ale za to bardzo samotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja też podobno "nie z tego świata" :D ale sama nie jestem, mam rodzinę..."Adamsów" :D i wszyscy są szczęsliwi, więc się nie martw, znajdzie się ktoś drugi "dziwny";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
"normalni, fajni faceci" - prosze o porzadne, przemyslane zdefiniowanie tego konstruktu semantycznego. SERIO Bo mialbym moze taka malenka uwage... ciezko uwierzyc, ze przez cale zycie zadna nie spotkala ZADNEGO "fajnego i normalnego" faceta. na pewno przydarzyla sie znajomosc taka w przeszlosci, wazne sa powody dlaczego zostala ona wzgardzona/zaprzepaszczona przez ktoras ze stron - tu jest sedno problemu i rownoczesnie czesc, jesli nie cala odpowiedz na przewodnie watku pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i spotkała, ale po prostu nie zaiskrzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz zawiecha?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×