Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość Maryyyś
Spotkała, bardzo młoda i na dlugo, ale sobie "zamienila na lepsze". Co prawda na "fair-play" ale jednak... za błędy się płaci. Szry, ja się odniosę, lecz nie teraz. Ps. Kolacja dla kota nie jest kłopotliwa. Kupcie sobie psa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ale ciszała ...! ;) Gdzie spec od "infantyzlizmu"? Gdzie gość od 12-stu punktów - tu bym coś odrzekla ;) Czy to ta sama osoba? Pozdrawitam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
doczekac sie nie moge wiec przestaje zwracac uwage, cisza bedzie i u mnie, zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Hmm..... pare waznyzh kwestii padlo i.... zdechy....Trochę zawidzona. I to nie tyle mężczyznami, co kobietami w wątku. Facec***isza o rzeczach ważnych i to nie z kosmosu, a takich oczywistych - poziom założeń, poziom zero rzeklabym, a kobiety milczą. ... Dziwne.... Ale może drodzy, mężczyźni macie racje i Was w tych czasach trzeba przekonać, ze to oczywiste jest?!?. Wybacie, ale nie napisze ze cechy od 1do 12 (enumeratywnie to łatwiej się odnieść, ale osoba wyzej pisze o tym samam) również charakteruja mnie - do 7. i 12. się odniosę. No błagam. Nie ten poziom. Myślałam, że idziemy w wyzsze wymiary. Osobowości, czlowieczensta, jestestwa... Mylilam się. 7. Co Ty? W pracy to przyzwoicie, może i kobieco ale sexownie??? To tylko dla swojego faceta! Nawet w legginsach, tunice, z tym odsłoniętym ramieniem w które. ... Nie wazne ;) 12. Sformułowanie "bachor" totalnie skreśla kobietę? !?? Po co ten radykalim? Ja, owszem tego sformułowania uzywam (to jak kobieta i baba - za bebe tez się nie obrażam; )) Nie mam swoich dzieci ale mam ukochanego chrzesniaka lat 5 (stąd samochody;)) i wyrwawszy z trudem 3 dni urlopu latem , nie pojechałam pic w beztrosce drinków z parasolka i gapic się w niebo. Zabrałam dziecko nad polskie morze. Budowalismy zamki, kopiliśmy dołki, graliśmy, rysowalismy, rozmawialiśmy. Bylam ze znajoma, z którą się rozumiemy i ma synka w podobnym wieku. Obie używamy sformułowania "bachory" ale nie w negatywnym sensie. Nie ujmujemy dziciom człowieczeństwa i prawa do szacunku. Jak straciła na chwale dzieci z oczu ( ja czuwalam) mialysmy taka rozmowe :"A gdzie nasze bachory???". Ja na to "Bawią się z tamtymi bachorami, tam " ( szkoda, że akurat w dniu wyjazdu, a nie ze dali nam chłopcy trochę luzu wcześniej; ))) I to nic złego, obie kochamy.... Szry. A weź sobie te 12 cech i je przeloz na męskie. To nie kosmos. O to samo chodzi. Fajnie, kiedy facet jest sobą, jest męski, jest decyzyjny (czasem stanowczy nawet). Fajnie się prytulic do faceta i poczuć te siłę, męskość spokój. ... Pora na wypowiedź speca od infantyzlizmu. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ale tak jakby uciekam za każdym razem. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Obawiam się owszem, że albo facet robi sobie ze mnie (brzydko mówiąc) jaja albo po prostu nie wiem czy coś czuję do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochający facet rzuci wszystko dla ciebie... jak będziesz go potrzebować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop hop. Marcysiu. Jak mija niedzielny wieczór? Oglądasz romansidlo na tvp1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Romasidlo nie :) poczytałam "wysokie obcasy" z akcją "me too" . Dobrze, ze mam takich doswiadczen. Zawsze bylam ostrozna, a i madrzy rodziece wycholwali. Lubie mezczyzn. Sa inni i to jest pociagajace. Wcześniej coś o "fantazjach seksualnych Polek" poczytalam -całkiem dobrze z nami, Kobiety ;)) TV wogole, literatura tak (kryminaly ;))No i fakt, że wielu fajnych facetów spotykam, dużo madrych zadań usłyszałam od facetów, będę pamietac. A bałagan w domu, owszem, jest ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj o tym me too bo to wielka ściema. A romansidlo było Woody Allena więc całkiem fajne. Nawet mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ej, jak facet kocha to się czuje, po prostu. To się w milionie prozaicznych rzeczy przejawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Koczjacy facet niczego rzucać nie musi. Jest masa poziomów, na których da to poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamot
Tytuł o tym dlaczego jesteście same a ja jestem w czarnej d***e kocham i jestem kochana rozumiemy się bez słów to taka moja druga połówka ale nie mogę być z nim.... Życie jest okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Me too czytam z rezerwa. Jak wszytko - nie bez refleksyjnosi. Z ciekawosci. Romasidlo- poczytaj kryminalny Emily Lackeberg, albo chociaż trylogię "millenium". Jest watek, ale też "głodne kawalki" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
23:42 dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
00:23 co dlaczego niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryyyś a lubisz ty seks niewiasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama, bo wszyscy mezczyzni, ktorzy mi sie podobali, w chwili pznani byli juz zajeci, ja nie zawrocilam nikomu w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
20:08 a jak myślisz? ;)) Jestem zupełnie normalna: czasem zapracowana/ czasem zmęczona/ czasem z fantazja... ;)) Jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Dzien doberek. Ex zalazl mi za skore. Udawal zwiazek aby miec abonament n.a. randki. Falsz od samego poczatku relacji. Mam dosc facetow. Pije wino z pluszowym misiem. I ten jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest abonament na randki? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do gosc 20:05 Regularne kolacje ze sniadaniem. Czyli pasozytowanie. Branie to co najlepsze jest w zwiazkach uczuciowych bez angazowania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo Carycka to ja Cie chce! I bede lepiej sie angażowł tylko błagam nie pij tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Nie ma związków uczuciowych bez angażowania się... Bez-uczuciowe tak ;)) Się czasem zastanawiam czy nie dałoby się ... tak "zaocznie" - bez demolowania życia ...... I autentycznie, znam fajnych facetów (no jednego), którzy piszą " kobieta" przez duże "k" bo to nie "rzeczownik" a "idealownik" ;) Mc2... pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carycka dasz się połaskotać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaocznie raczej się nie da - no chyba że ty z jakiegoś pierdziuchowa na podkarpaciu a on z Gdańska. Tylko na bilety szkoda kasy bo w seskie sie nie zwróci - sobotnie stosunki są spoko ale po kilku tygodniach chce się wicej a tu odległość. I praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że podobnie jak u brzydkich nudnych facetów - jesteście nudne i brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryyyś dokładnie nie ma związków uczuciowych bez angażowania się jestem w takim uczuciu miała być przyjaźń tylko a wyszło uczucie tylko on jest księdzem a ja mężatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×