Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens starać się utrzymać pracę, w której szef rozmawia ze mną

Polecane posty

Gość gość

dokładnie w taki sposób: "tylko xxx ma być zrobione ładnie, bo jak nie to wylatujesz". Przy innych pracownikach. Okres próbny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyższe wykształcenie. Dobrze płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, halo, halo! Czyta to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo to juz bylo i otrzymalas odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tylko jedna osoba tam powiedziała, że ma >25 lat ;) Dlatego założyłam wątek tu, żeby była mniejsza szansa, że 13-latek będzie się wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olać taką prace, szkoda nerw, potem latać po doktorach i aptekach, srał to pies, nie warto się dobijać przez stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Uleganie szantażowi nigdy nie popłaca :-). Pracuj jak umiesz najlepiej ale gadaniem i straszeniem się nie przejmuj - jak zwolnią to najprawdopodobniej i tak by zwolnili z jakiegoś tam powodu. Jeśli pracodawca nie chciałby Cię zatrudniać to by nie straszył i nie szantażował tylko by Cię zwolnił (bo szkoda forsy na złego pracownika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsi tzw."PRACODAWCY" to w dużym procencie, zwykli krwiopijcy,prostacy i chamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie macie przesrane pewnie dlatego ja nie pracuję ale kto powiedział że nie mogę być bogaty inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto. Wszystko zależy od rzeczywistych intencji szefa. Czasem trafi się cham i prostak, ale z drugiej strony dobry człowiek. Jest zbyt głupi, żeby swój prymitywizm zauważyć, ale jak się po prostu robi swoje, to uczciwie płaci i jest wszystko ok. No chyba, że zwykła zakompleksiona menda, która w ten sposób się dowartościowuje. Wtedy trzeba się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 2 lata temu też tak powiedziała, że jak się nie wyrobię z daną ilością w danym dniu to mogę szukać pracy gdzie indziej. Ale ja nie miałam na to świadków tak jak TY. I co? Nadal pracuję. Chciała mnie suka postraszyć. Rób swoje, a czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×