Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka1978458

Co robić gdy mężczyzna ma wątpliwości?

Polecane posty

Gość Anka1978458

Mam 20 lat, on 30. Znamy się i spotykamy od 6/7 miesięcy. Jedno wpatrzone w drugie jak w obrazek.. Ostatnio pojawił się problem wątpliwości z jego strony. Minął moment zapomnienia, zapatrzenia i przyszedł czas na poważniejsze i racjonalne myślenie o naszej przyszłości razem. Mój X zaczął mieć wątpliwości.. jak tłumaczy boi się że za rok, dwa mi się znudzi, że nie wie co w nim widzę, że ma dość wysoką samoocenę ale przy mnie trac***ewność siebie, że chciałby ze mną być ale boi się angażować bo te 10 lat go przerażają, że boi się że zabierze mi najlepsze lata życia wprowadzając mnie w stabilne, poukładane, poważne życie w wieku 20 lat. Wbrew pozorom jestem dużo dojrzalsza od rówieśniczek i wlasnie dlatego sie tak dobrze dogadujemy. Jak pokazać mu, że jestem dla niego, że chce czegoś więcej, że jestem pewna tego na co sie decyduje, że chce takiej stabilizacji, że marze o byciu przy nim bez wzgledu jakie to życie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się pisać analfabetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analfabetko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ci się odwidzi ta stabilizacja przy jego boku. On ma rację masz dopiero 20 lat. Ty będziesz chciała używać życia on zakładać rodzinę. Ty będziesz chciała wyjść na koncert lub pojechać gdzieś hen.., on będzie chciał spaceru z potomstwem. W takim układzie zaczniesz odczuwać jakbyś marnowała przy nim młodość.To się raczej nie uda. Bardzo racjonalnie do tego podchodzi i ma rację. Za duża różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom mój mężczyzna jest osobą rozrywkową. Nie lubi siedzieć przed telewizorem, bardzo lubi weekendy poza domem, wyjazdy, aktywne spedzanie czasu. Nie ma problemu z tym zeby wyjsc ze mną do kina, na impreze czy gdziekolwiek.. Jest rozrywkowy, zabawny i naprawde potrafi zaskoczyć. Nie można sie z nim nudzić. Nie jest 'zastanym' 30 latkiem, ktory za 2/3 lata z gromadką dzieci bedzie spacerował parkiem. Rozmawialismy o tym ze on w wieku 35 lat chcialby zaloyc rodzine.. Dla mnie to ok! 25 lat to swietny wiek, dlatego chcialabym go wyprowadzic z takich mysli i pokazać ze naprawde moze ze mna zbudowac wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolić mu wątpliwości mieć :) Ty masz parcie na ślub a on Tobie nie ufa. Gdyby było między wami tak, jak o tym piszesz, to nie byłoby miejsca na wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×