Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juznieczekam

już się do niego nie odezwę pomóżcie mi wytrwać

Polecane posty

Gość juznieczekam

Poznałam faceta przez internet, nie jesteśmy nastolatkami tylko dorosłymi ludźmi , więc szkoda mi czasu na jakieś gierki. Było jedno spotkanie , na następny dzień pisał , był zainteresowany, pytał czy jeszcze się spotkamy. Później 3 dni ciszy, napisałam niezobowiązująco, odpisał ,że myślał ,że ja już się nigdy nie odezwę, rozmawialiśmy miło, ale z jego strony było to jakieś lakoniczne, teraz od 2 dni znowu cisza, postanowiłam ,że jak on teraz nie napisze to już się nie odezwę, tym bardziej ,że miał dać znać co do terminu kolejnego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz racje też bym się nie odezwała jakby mu zależało to by utrzymywał kontakt cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznieczekam
no właśnie, wygląda na to ,że pewnie znalazł sobie w międzyczasie inną. nie to nie, nie będę go prosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech spada, kiedyś będziesz się z tego śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to dranie, fakt. Pomyśl jak może ją teraz dotykać, gładzić dłonią policzek, przeczesywać włosy za ucho, spoglądać głęboko w oczy, wreszcie muskać ustami jej skronie... Aż żal, że ją też skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz się z nią spotkał i już sceny jakby co najmniej małżeństwem byli :D kobieto, wyluzuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Lepiej dla niego, z daleka od bluszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdza, czy też potrafisz zabiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie poczuł chemii na spotkaniu i stracił zainteresowanie. Nie wiń go, sama też byś sobie odpuściła jakbyś nic nie poczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznieczekam
ok ,ale jak nie poczuł chemii to po co proponował następne spotkanie ? mógł nie pisać wcale ,ale podziękować za spotkanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak miałam, że po spotkaniu napisali jeszcze raz coś, a potem przestawali. Tak z grzeczności może. Faceci nie potrafią raczej szczerze napisać, że fajna z cb dziewczyna, ale nie zaiskrzyło, nic z tego nie bedzie, wolą się nie odzywać. Chyba boją się normalnie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie staraj się o niego, bo nie będzie cię szanował. Faceci niszczą słabe, zakochane w sobie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś wyczuć sama ze nie ma czegoś i tyle. Ja tak zawsze kończyłam znajomości a właściwie same umierały śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ile masz lat, ale tym swoim czekaniem aż on się odezwie przypominasz mi moją mentalność, gdy miałam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 no dokładnie, tez byłam na takich spotkaniach, niby ok, rozmowa jakos leci, ale przypomina bardziej grzecznosciową wymianę zdań. I takie to jest w sumie wymuszone, nie ma jakiegoś głębszego porozumienia. Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznieczekam
no może to było z grzeczności z jego strony, chociaż skutecznie udawało zainteresowanie, ba- planował nawet do jakiej restauracji możemy następnym razem iść. Po co ta szopka, w końcu jesteśmy dorosłymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:32 ale nudzisz, co chcesz usłyszeć? Tak interesuje się tobą, ale nie ma czasu z tobą gadać. Skoro wiesz lepiej, że sie tobą tak interesuje, to po co zakładasz ten temat i nie dopuszczasz do siebie innej mysli. "Ale on pisał do mnie, obiecywał mi, był zainteresowany" boże zmień płytę, przecież ci go nie przytargam do ciebie za włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznieczekam
jak nudzę to nie czytaj, wiem ,że nie jest zainteresowany i już tego nie zmienię dlatego nie będę do niego pisać, nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznieczekam
jak nudzę to nie czytaj, wiem ,że nie jest zainteresowany i już tego nie zmienię dlatego nie będę do niego pisać, nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci facet, sama się sobą nie umiesz zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Masz racje, nie pisz. Ale mysle że kolo weekendu sie odezwie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Popracuj nad samoocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×