Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To owulacja

Polecane posty

Gość gość

Witam mam takie pytanie moze orientujecie sie otóż mam nieregularne miesiaczki (odstawieniu antykoncepcji)coś mnue narknelo żeby zrobić test owulacyjny w piątek wyszły mi 2 wyraźne kreski zrobiony wieczorem w sobotę rano powtórzyłam test dla pewności i również 2 wyraźne kreski wieczorem o22 wróciłam z pracy zaczal mnie boleć strasznie lewy jajnik ze chodzić nie mogłam wzięłam nospe przeszło mi na szczęście o północy wspolzylam bez zabezpieczenia mam pytanie czy ten bol mógł oznaczać jajeczkowanie czy jakoś tak czyli owulacje(Nie wiem jak to wygląda w praktyce dlatego myślę że może wy bardziej zorientowane i mi podpowiecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kreski były obie tak samo ciemne? bo tutaj muszą takie być aby uznać test za pozytywny. jeśli ta druga jest słabsza to negatyw. Ból mógł być przy owulacji ale to żaden pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kreski były takie same identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie miałaś owulację. Jeśli chcesz na bieżąco monitorować swój cykl to Moim zdaniem mikroskop owulacyjny jest lepszy niż testy paskowe. Jest łatwiejszy w interpretacji i wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×