Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelka26

Szkoła rodzenia, czy warto?

Polecane posty

Witam jestem w 6 miesiącu ciąży i zastanawiam się czy zapisać się do szkoły rodzenia. Jakie są wasze opinie w tym temacie ? Dziękuję z góry za wszystkie porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto, strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto, ja chodziłam w ramach nfz, można się dowiedzieć duzo rzeczy na temat pielegnacji dziecka, ciaży i porodu, dodatkowo dostałam dużo próbek i 4 butelki lovi, które mi sie przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesli chcesz i masz ochote no i kase to idz czemu nie. Przynajmniej wyrwiesz sie z domu, poznasz nowe kolezanki tez przyszle mamusie no i sie czegos nauczysz:) ja poszlam sama chcialam gdyz to byla moja pierwsza ciaza i nic nie wiedzialam o noworodkach. Nauczylam sie jak oddychac na porodówce zeby przetrwac bol, jak pielegnowac noworodka (ze trzeba myc oczy od zewnatrz do wewnatrz itd). Takze ja polecam. Tez mi sie nie chcialo czasem isc bo to byla zima i zajecia byly na 18. Ale dalam rade. No i tez zwiedzalismy szpital takze wszystko wiedzialam gdzie isc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, poznasz inne dziewczyny w ciazy a pozniej takie kontakty się przydaja po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to moja pierwsza ciąża i mało wiem o noworodkach, jedynie z opowiadań koleżanek. Zastanawiam się właśnie czy taka szkoła rodzenia może mnie dużo nauczyć czy potem i tak jak urodzę nabiorę sama z czasem we wszystkim wprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 7 mc i niedlugo koncze kurs jestem bardzo zadowolona! Mnostwo ciekawych porad nt porodu wyprawki do szpitala szczepien a ostatnio dlugie zajecia z laktatorka o karmieniu piersia. Sama na pewno nie zdobylabym tej wiedzy na wlasna reke a znajome kobiety maja rozne doswiadczenia i kazda mowi co innego. A tak sama sobie wyrobie zdanie na rozne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nabierzesz wprawy sama ale ze szkoly rodzenia bedziesz miec jakies podstawy wiedzy w tym temacie, chociaz w teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się ostatnio zastanawiałam nad szkołą rodzenia .. Ale moje dwie koleżanki, które ostatnio zostały mamami uczestniczyły w szkole i mówiły, że jest to super sprawa. Poznały wiele matek z którymi utrzymują kontakty, nauczyły się wiele rzeczy, wiele mitów zostało obalonych podczas zajęć, a też byl pretekst żeby się gdzieś wybrać. Chodzicie prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze na nfz i jestem zadowolona. fakt, wiele rzeczy sie zapomina, ale jednak sporo zostaje w glowie. poza tym, sam kontakt z innymi ciężarnymi , wymiana doswiadczen, czy takie zwykle pogadanie z kims kto przezywa to samo duzo daje. mam tez super polozna, i wiem ze jak sie dziecko urodzi, to moge do niej smialo dzwonic z pytaniami. ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to pierwsza ciąża i jeśli nie masz doświadczenia z dziećmi to uważam że warto. Ja sporo wiedziałam o pielęgnacji dzieci bo opiekowalam się wcześniej maluszkami jako niania, ale i tak do szkoły poszłam (znalazłam bezpłatną) i byłam zadowolona bo dowiedziałam się paru nowych rzeczy no i bardzo ważne były dla mnie zajęcia o laktacji i samym porodzie. Więc ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×