Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Histeroskopia. Miała któraś to badanie?

Polecane posty

Gość gość

Jak długo trzeba czekać na wyniki tego? W czwartek jadę na histeroskopie operacyjna w znieczuleniu ogólnym. Mają mi wszystko obejrzeć no i jest podejrzenie, że mam zrosty bo miałam wrosnieta spirale na bliznie po CC. Jesli mam to mają zostać usunięte. Chcemy się starać o drugie dziecko, ale jestem coraz bardziej przerażona i mam ochotę się rozmyslic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam. Wyniki są odrazu. Bo badanie polega na wpuszczeniu kamerki do macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też od razu miałam wyniki a miałam problem z zajściem w ciążę w październiku miałam to badanie a w listopadzie zaszłam w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ? Ja teraz bede miala.cesarke i mam zamiar zalozyc spirale. ile czasu trzeba czekac po cesarce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam to badanie chyba 15 lat temu wynik odrazu lekarz na kamerce odrazu widzi pokazuje na monitorze obraz. Ale samo badanie wspominam jako koszmar starał się bylo jakieś znieczulenie ale i tak bolało jak diaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede spała więc nic nie będę czuła. Ja zakladalam po 3 latach od cc. Ale ja spirale mialam zle założona, za gleboko i byla zle umiejscowiona. Radzę sprawdzic dobrze opinie o danym ginekologu nim mu sie pozwoli aż tak bardzo ingerowac w swoje ciało. Ja tego nie zrobiłam i mam skutki jakie mam. Cóż. Czlowiek sie uczy całe zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×