Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy piętrowe łóżka są bezpieczne? od jakiego wieku mogą dzieci w nich spać?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Czy już 3 letnie dziecko może spać w takim piętrowym łóżku? Spodziewam się dziecka i chciałabym, żeby dzieci docelowo spały w jednym pokoju przez jakiś czas (3 lata różnicy między dziećmi a starsze teraz ma ok. 3lata ) Czy są bezpieczne żeby np. 5 latek spał na górze a młodsze na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od dziecka. Czy dziecko, które ma spać na górze wierci się w nocy, wstaje czy lunatykuje? Jeśli tak, to lepiej zrezygnować z takiego łóżka, bo może skończyć się źle. Ale jeśli jest spokojne to czemu nie? Radzę jednak na górnym poziomie dorobić do boku łóżka deskę, żeby było jeszcze bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jedno dziecko zawislo na lozku pietrowym. Nigdy tego nie kupie. Bylo o tym w wiadomosciach dosyc nie dawno moze z rok temu nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka zawsze chciala takie i lozko i dostala je na 5-te urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie sa bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn zaczął spać w wieku 7 lat, bo wcześniej się bałam. On ma mocny sen i zdarzało mu się wstać na siku, a tak naprawde się do końca nie obudzić. Rano nic nie pamiętał. Czytałam gdzieś o dziewczynce, co powiesiła się na takim łóżku, pomiędzy ciękimi deskami. Dlatego ja kupiłam z wysoką dechą zabezpiczającą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja ma 8 lat i jest zachwycona nowym łóżkiem. Śpi na gorze, a na dole sobie leży, ma kocyk i dużo poduszek. Śpi z miśkiem i nie wstaje w nocy. Myśle ze od 5 roku życia można już kupić dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×