Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć na zawsze

Polecane posty

Gość Mafko2
Zawsze polecam oryginalne http://nplink.net/xbtMEpgw zrzuciłam 12 kg i 6 cm w udach!!! od pół roku brak efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana diety mniejsze a częstsze posiłki trzy razy w tygodniu basen i dwa razy dziennie przez trzy miesiące Foreverslim.Sposób sprawdzony i pewny aby zrzucić ponad 15 kilową nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby schudnąć już na zawsze i bez efektu jojo, to trzeba się przestawić na dietę już na całe życie. I wprowadzić dużo warzyw do swojej diety i po prostu dążyć do tego, aby nie traktować swojego jedzenia jak dieta, tylko jako styl życia i codziennie odzywianie. Ja będąc na diecie z cateringu dietetycznego warszawski dzień przekonałam się, że zdrowe jedzenie bardzo korzystnie na mnie wpływa i teraz nawet po odstawieniu nadal się tak odżywiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja decyzję o odchudzaniu podjęłam już jakiś czas temu.I na samym początku zdecydowałam się na Slimunox.Po trzech miesiącach z efektów jakie uzyskałam jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że mi nie jest mi już wstanie nic pomóc.Foreverslim potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku.I nie zawiodłam sie na tych tabletkach.Trzy miesiące pracy i efekt oszałamiający .15 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki to ściema jakich mało! Ja chudnę z moim trenerem Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl Schudłam 12 kg w dwa tygodnie, dlatego też polecam każdemu w walce z nadwagą i niedowagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojej strony mogę Ci polecić to https://fittspray.com, stosuje formułę pro. Kuracja przebiega pomyślnie, przy napadach głodu między posiłkami psikam i przechodzi, mogę w końcu trzymać się ustaleń diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku skorzystałem i portalu FABRYKA SIŁY. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów oraz z łatwości przygotowania posiłków. Od stycznia w zdrowy sposób schudłem już 7 kg bez większych wyrzeczeń. Szczerze polecamoczko.gif sam wybierasz jaki jest Twój cel, siła,masa a może rzeźba. W pakiecie dostaniesz również rozpisaną suplementację na życzenie oraz dostęp do sklepu online z odżywkami. Poniżej przesyłam link dzięki którym zyskasz darmowe dni przy zakupie diety. www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij na zawsze z Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl Podobno na stronce jest jakiś konkurs i można zgarnąć grubą kasę, więc wbijajcie śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia34L
Ja mogę polecić to co mi pomogło a była to dieta białkowa i stosowałam oryginalne Mango http://nplink.net/8VpqOqTl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam sobie ułatwić życie i zainwestowałam w Foreverslim.I teraz mogę już stwierdzić że był to na prawdę bardzo słuszny wybór.Schudłam bardzo dużo nie wysilając się za bardzo.Wystarczyło wprowadzić kilka zmian i regularnie przyjmować Foreverslim.Kilogramy uciekały i zanim się zorientowałam byłam lżejsza o 13 kg.Polecam wszystkim którzy nie chca tracić czasu na bezsensowne i mało skuteczne diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś/aś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie ! http://www.igortreneronline.pl I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwe5

Oj tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azo

Wakacje coraz bliżej a d.upka gruba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaUU

Święta, Święta i po Świętach a kg są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko69
Dnia 22.04.2019 o 19:03, Gość AlinaUU napisał:

Święta, Święta i po Świętach a kg są 🙂

No i wykrakałaś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

W walce z otyłością postawiłam na Slimunox. Potrzebowałam czegoś co hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Reszte chciałam zrobić sama odpowiednią dietą. Nie pomysłała bym nawet że same tabletki tak bardzo pomogą mi zrzucić zbędne kilogramy. Schudłam blisko 10kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Brałam,  Foreverslim jestem 2 miesiące po kuracji, straciłam 12 kg, dalej się trzymam przy takiej wadze, przy czym zmieniłam styl życia, w końcu się ruszam, no i czuję że żyję. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę otyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Wystarczy zajrzeć na bloga zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

U mnie kilka lat diet nie dało nic, nawet głodówki, mam wrażenie, że bardziej niszczyłam sobie zdrowie, niż pomagałam. Chudłam za to na czymś, po czym kompletnie bym się tego nie spodziewała Slimunox Kuracja trwała 3 miesiące, powrót do starych ciuchów to było dla mnie coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda34

Ta Slimunox chemia sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Pisząc, ze Slimunox to sama chemia, Magdza śama ściemniasz, bo wniosek jest prosty, mało, że nie miałaś w ręce opakowania Slimunox, to nawet nie chciało ci się sprawdzić składu na ich stroni. Bo gdybyś czy to kupiła Slimunox i miała w ręku opakowanie, lub weszła na ich stronę, to byś takich głupot nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa Foreverslim. Sama stosuje i również sobie chwalę. 5kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaWww

Masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia

Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Foreverslim.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×