Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Desperatkagosc

Pomocy pozycja na pieska

Polecane posty

Gość Desperatkagosc

Od kilku miesięcy kochamy się z moim chłopakiem, regularnie uprawiamy sex ale jak na razie tylko w dwóch pozycjach, pozycji misjonarskiej oraz ze mną na górze, wiem ze on bardzo lubi tą pozycję ale ja chciałabym próbować czegoś jeszcze, bardzo pociąga mnie pozycja na pieska i bardzo chciałabym spróbować jednak jestem dość nieśmiała jeśli chodzi o życie erotyczne i większość takich naszych rozmów kończy się tym że robię się cała czerwona. Jednak rozmawialiśmy na ten temat już wiele razy jednak do niczego takiego nie doszło, sądzę że on tez mimo wszystko wstydzi się trochę proponować czegoś innego, obydwoje jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi i nie mamy doświadczenia. O ile z pozycja gdzie ja byłam na górze nie było problemu bo po prostu go przewróciłam i na niego usiadłam, tak z pozycja na pieska nie wiem jak zapoczątkować, czy mam wejść na łóżko naga i sie wypiąć czy jak? Jak najlepiej zacząć i w ogóle wszelkie protipy się przydadzą z góry dziękuje usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypnij mu sie to cie zerznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypnij się, skieruj głowę w jego stronę, przymruż oczy i zacznij seksownie mruczeć. Wcześniej wygol ci/pkę na gładko i spraw, by cała błyszczała od Twoich soków. Żaden samiec nie oprze się takiemu widokowi. Uwaga! Wygięcie pleców w kształt litery U, nie w "grzebiet przestraszonego kota"! To drugie wygięcie to jak antygwałtki :) Poćwicz to wygięcie, bo wiele kobiet tego nie potrafi i facetom opada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci to do nauki się brać a nie za sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gimbaza brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×