Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mikołajkaaaaa

Święta i prezenty dla kobiet

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze chwilę na zakupy masz - jestem pod wrażeniem tego, jak sklepy przygotowały się pod grudzień. W ubiegłym roku jak coś zamówiłam w ostatnim tygodniu przed świętami, to dostałam 3 dni po świętach, a tutaj np. widzę, że Empik nadal ma gwarancję dostawy przed świętami. Popatrz może po perfumach - kiedy zamawiałam pod koniec listopada to bez promocji mieli lepszą cenę niż inne sklepy po rabatach. Ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerisss
Ja dla mamy i bratowej kupiłam kilka rzeczy tutaj: https://fartuszek.com.pl/ Mają dużo ładnej porcelany i akcesoriów kuchennych. Sama bym się nie obraziła, gdybym dostała coś z tego sklepu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała dostać kamerę sportową ;P Ostatnio oglądałam w sklepie i malutkie to i super wydajne. Podobały mi się sj7 i taurus co dałam dobrze znać po sobie swojemu miśkowi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panTymoteusz
podejrzewam że najpopularniejsze prezenty to portfel, perfumy lub biżuteria, ja swojej pani kupiłem zestaw kosmetykó naturalnych na skin79 i szczerze mówiąc nie moge się doczekać jej reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welonka393
Kochane szalenstwo prezentowe to będzie na tydzień albo tym bardziej na dzień przed świętami. Tak wiec staram się unikać takich sytuacji kiedy nie mam pomyslu na prezent i potem w panice biegam po sklepach w poszukiwaniu czegoś konkretnego na prezent. Już raz tak miałam i w koncu kupiłam bony prezentowe do sklepów (niezbyt oryginalny prezent ale cóż, byłam trochę pod ścianą....). W tym roku już zamówiłam prezenty. Postanowiłam się trochę wysilić i zaprojektowałam koszulki dla brata i męża :) Dla mamy i siostry po kubeczku. Na megakoszulkach jest taki kreator: https://www.megakoszulki.pl/swiateczny-kreator-prezentow - możecie sobie zerknać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_88
ja dostalam dzis zegarek jordan kerr. jestem zachwycona :) w ogole zegarek zawsze jest fajnym prezentem, ja bym mogla ich miec bez liku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze dobrym prezentem są bony do sklepu, który dana osoba lubi - w końcu to ona wie najlepiej, co chciałaby dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może galanteria skórzana lub odzież? Zobacz na www.BucikSklep.pl gdzie znajdziesz szeroki i świąteczne promocje i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil99112
Ja swojej dziewczynie dałem ramkę na zdjęcia z fotosklep55 i sie bardzo ucieszyla. Zawsze lubi robic nam zdjecia wiec po prostu wywolalem jedno i ja uszczesliwilem. Jeszcze dokupilem kilka jej ulubionych drobiazgow i perfumy ale ramka na zdjecia najbardziej jej przypadla do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Może tradycyjnie jakiś kosmetyk- to zawsze trafiony prezent! Ja np. ostatnio dostałam paletki cieni Marocco z Bikora i jestem nimi zachwycona. Dobrze kryją, długo się utrzymują i pięknie podkreślają oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Moja mama niedługo ma urodziny i zapisałam ją z tej okazji na makijaż w salonie Bikora w Gdańsku. Sama się tam raz malowałam i byłam zachwycona. Cieszę się, że mama niedługo też będzie mogła poczuć się jak gwiazda :) A później zrobimy jej pamiątkowe zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem na prezent dla kobiety i to bez względu na okazję jest biżuteria w postaci np: bransoletki czy zegarka. Na www.Stonki.com.pl są teraz nowe kolekcje, warto zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilator, depilator i jeszcze raz depilator! To zawsze dobry pomysł dla kobiety, szczególnie bliskiej, bo taki Panasonic zawsze się jej przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaolaka
Ja dostałam super rajstopy z motywem mojego miasta, czyli Łódzką Rajtuzę. Prezent trafiony w punkt, bo uwielbiam chodzić w sukienkach i prezentują się świetnie. Znajdziecie je na stronie Gabrielli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od męża dostałam buty z renee.pl i jestem bardzo zadowolona, do dziś w nich chodzę i spisują się świetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ktoś wyżej napisał - polecam renee - fajne rzeczy w ładnie zapakowanych pudełkach born2be również spoko - niskie ceny na allegro również zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście perfumy - najlepsza opcja dla kobiety :) A jeśli nie chcecie przepłacać to strona https://perfumio.pl/ ma wszystkie testery po 119zł. Bardzo fajny sklep i duzy wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie kwiaty są najlepszym pomysłem na prezent i to bez względu na okazję, zobacz w kwiaciarni www.AzaliaOnline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
U nas stawia się na praktyczne prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×