Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przeprowadzka

Polecane posty

Gość gość

Korzystaliście z firm transportowych, czy przeprowadzaliście sie na wlasną reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług firmy transportowej. Przeprowadzałam się w warszawie jakiś czas temu i wynajęłam firme transport prywatny wiki. Bardzo dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu szukałam firmy, która zajęłaby się przeprowadzką międzynarodową, konkretnie chodziło o przewóz rzeczy Niemcy - Polska, bo akurat znajomi wracali do kraju. Wiadomo, że jeżeli o przeprowadzkę chodzi to przede wszystkim trzeba postawić na jakość, by rzeczy były przewiezione na czas, bezpiecznie, no i ktoś pomógł w załadunku i rozładunku. Takie właśnie usługi gwarantuje firma TDU - Trans http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/cennik.html Zajmują się zarówno przeprowadzkami krajowymi, jak i zagranicznymi (zarówno z Polski, jak i do Polski). Oferują przy tym bardzo atrakcyjną stawkę kilometrową - już od 1 zł. za kilometr. Warto więc zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra firma od przeprowadzek to tez transport prywatny. Robia przeprowadzki od lat i sa znana i solidną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas przeprowadzki bardzo przydatne są takie akcesoria jak folie z bombelkami i dobre taśmy samoprzylepne (srebrne). Takie rzeczy najczęściej zamawiam przy okazji zakupów do gospodarstwa ze strony www.centropack.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda kartony, folie i tp są bardzp przydatne. Ja jestem pedantką i nawet forma zapakowania mnie bardzo interesuję. Lubie jak wszystko jest poukładane i ładnie zapakowane dla tego podczas przeprowadzki zamówiłam solidną dostawę z firmy www.zapakujemy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług firmy www.PrzeprowadzkiPolska.pl i polecam bo są terminowi i profesjonalni, można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam firmę eleganckie przeprowadzki. Szybko i solidnie a wszystko w przystępnych cenach. Panowie posiadają swój sklep z materiałami do przeprowadzki, w przypadku wyboru przeprowadzki kompleksowej materiały wykorzystane podczas przeprowadzki są wliczone w koszt. https://przeprowadzkisklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana

Pewnie, że z firmą! Po co samemu się męczyć i tracić czas i nerwy? Można przedzwonić do dobrej firmy, na przykład takiej jak Japa&Co i całą przeprowadzkę mieć szybko z głowy. Nie ma sensu samemu się z tym wszystkim zamęczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że  najlepiej jest zatrudnić firmę, która wszystko zrobi za Ciebie. A Japa&Co to mistrzowie w kwestii przeprowadzek, zresztą odezwij się do nich, a sama się przekonasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Japa&Co jest najlepszą firmą, do jakiej możesz się odezwać w sprawie przeprowadzki. Oni poradzą sobie ze wszystkim, nawet jak poprosisz ich, żeby fortepian przewieźli. Poradzą sobie ze wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze mogę polecić poradnik, który znajdziecie na stronie Japa&Co. Znajdziecie tam sporo przydatnych informacji, serio. Przynajmniej będziecie wiedzieć od czego w ogóle zacząć. Bo jednak przeprowadzka może wprowadzić niemały chaos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, najlepszą opcją jest odezwanie się do firmy Japa&Co, bo oni mają największe doświadczenie w przeprowadzkach i po prostu znają się na rzeczy. Wydaje mi się, że nikogo lepszego nie znajdziesz w tej branży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×