Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Catering na wesele

Polecane posty

Gość gość
Tak zdecydowanie jak najbardziej tak jak wyzej - catering arts, dziala na slasku i w malopolsce , jakby ktos sie zainteresowal, ceny tez calkiem calkeim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Bankietowa Venge obsluguje juz wszystko sala i catering w cenie i wychodzi to o wiele taniej , a menu maja kilka do wyboru, i chetnie przyjmuja i realizuja nowe pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaaa89
Pol-Trans Catering! Miałam przyjemność pracować niejednokrotnie z firmą i ani jednego złego słowa nie mogę powiedzieć. To samo moi znajomi. Polecam, polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooomek
Pol-Trans, moi rodzice za każdym razem jak organizują jakąś grubszą rodzinną imprezkę to zawsze korzystają z ich usług. Jedzenie palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monikaaaa
W maju organizowałam komunię córki i skorzystałam z usług Pol-Trans Catering. Goście byli zadowoleni, córcia też no i mój portfel aż tak bardzo nie ucierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość129
Pol-Trans Catering ma świetne oferty w przystępnych cenach. Zajrzyjcie na ich stronę i sami się przekonajcie, że są bezkonkurencyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o catering na terenie Śląska, to polecam telecatering.pl Świetne jedzenie, bardzo duży wybór potraw i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid66
Jeśli chcesz najlepszy catering jaki jest na rynku w przystępnej cenie to tylko Pol-Trans Catering. Mają na prawdę świetną ofertę, wiem bo w ubiegłą niedzielę pomagali mi zorganizować imprezę urodzinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna K
Jeśli chodzi o catering weselny to polecam Pol-Trans Catering jak dla mnie najlepsi. Wszystko było tak jak chciała, dopięte na ostatni guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metooo93
sprawdź ofertę pol trans , pracowałem u nich przez rok więc jeśli będziesz potrzebować jakiś pytań wal śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaah
Kurde, średnio się orientuje na ten temat jednak z tego co słyszałam pol trans ma spoko oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Gaś
Ja zawsze korzystam z usług Pol trans -jak dla mnie mają bezkonkurencyjne jedzenie. Z drugiej strony na pod tym postem 3/4 poleceń dotyczy ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselu mojej siostry za catering odpowiedzialna była ekipa z restauracji Łasuch www.lasuch.waw.pl Nie tylko siostra chwaliła sobie ich potrawy, ale również sami goście, w tym ja. Tradycyjne, pyszne potrawy które każdy zajadał ze smakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osob pisze o Cateringu Arts wiec moze tez sie wypowiem na temat tego miejsca. Zamawialismy z firma, i czasami na wigilie, bardzo dobre i ie drogie, nie wiem jak w kwestii wesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Ja mogę polecić firmę w której można zamówić dobre jedzonko na przyjęcie weselne , chrzciny i tym podobne uroczystości  i jest to catering z Zajazdu  Na Kępie w Ustroniu.  My osobiście zamawialiśmy od nich jedzenie na chrzciny córki i wszyscy byli zadowoleni i wszystkim smakowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka

Tak, my korzystaliśmy z takiego cateringu na weselu. Wybraliśmy firmę catering Figaro w Ząbkach, ponieważ znana jest nam od dawna. Byliśmy bardzo zadowoleni, bo mieliśmy piękny wiejski stoł oraz pyszne gorące dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia66

to my korzystaliśmy z cateringu food and life, bardzo dobre jedzenie, smaczne i świeże do tego soczyste mięsko. Jedzenie przede wszystkim ciepłe i naprawde ogromne porcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

My na komunie naszej córki zamawialiśmy Catering Arts i jedzenie było bardzo smaczne. Wiem, że w ofercie mają też wesela, to możesz tam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smaczny catering ma The Carbar. Dodatkowo oferują atrakcję weselną taką jak food truck, fotobudka czy event car. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet

U nas na weselu mieliśmy catering od firmy jedziecatering.pl . Z tego co mi wiadomo to nikt z gości nie narzekał zarówno na różnorodność jak i smak samych potraw. Wszystko bardzo dobrze doprawione, smaczne i przygotowane z głową. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Catering na imprezy weselne to najlepszy wybór wtedy, gdy przyszli Państwo Młodzi planują urządzić swoją uroczystość w miejscu, które nie oferuje wyżywienia, albo też tam, gdzie jego przygotowanie nie byłoby możliwe. Jest to rownież bezpieczniejsza opcja niż wynajęcie kucharki bo w przypadku wiekszej firmy kateringowej mamy pewność, ze podoła sobie z organizacją większej imprezy. 

Polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://krakow.dlawas.info/kulinaria/catering-na-wesele-warto-czy-nie/cid,13641,a

Na stronie jest opisane czy warto brać katering na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kania

Na wesele odpowiednie wyżywienie to podstawa broszka.com.pl szeroki wybór i najważniejsze że jest smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawa jak najbardziej. Sa dwie rzeczy na jakie goście zwracają uwage na weselu

jedzenie - jeśli decydujecie się na katering to dobrze jest sprawdzić firmę z jakiej korzystacie w sieci jest bardzo wiele opinii i dobrze się w nie wczytać, poza tym nie patrzcie się tak bardzo na ceny bo niska cena to często niska jakość jedzenia

jak rownież na zespół, to jak wodzirej prowadzi cała imprezę

Jeśli szukalibyście dobrego kateringu na impreze w Krakowie, polecam kontakt z nimi http://kscc.pl -  firma ma duże doświadczenie i oferuje naprawdę smaczne jedzonko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam wesele we wrocławiu i korzystałam z usług cateringu kanzeon, polecam, swietne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×