Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexrydzu

prezent na święta

Polecane posty

Gość biedronka_bez_ogonka
A ja nadal nie wiem co kupić mojemu mężowi :(:(:(:(:(:( Myślałam o czymś do komputerka bo lubi czasem pograć ale się nie znam na tym za bardzo. Z Córką to było o niebo łatwiej bo się prosiła o głośnik bluetooth to jej kupiłam https://www.morele.net/glosnik-lamax-beat-sphere-sp-1-871312/ i nie ma problemu. Ehh z facetami zawsze są problemy.... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie wybierz zestaw do gier karcianych, konkretnie do pokera i na pewno okaże się t strzałem w 10, na www.HoldemShop.pl znajdziesz szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JunkRabbit
Ja teraz z okazji zajączka sfundowałam sobie Ultimate Ears Boom 2 głośnik mobilny. fajne pudełko, cylindryczne sugerujące kształt głośnika z dźwiękiem przetrzennym 360 - 3D Niesamowity przestrzenny dźwięk 3D, który robi wrażenie. Aplikacja telefoniczna dołączona do głośnika. MicroUSB oraz jack. Bateria trzyma do 15h w zależności od głośności. Przy max dźwięku do 12h około. 550g wagi, więc jest lekkie. Gumowe tworzywo odpowiadające za wytrzymałość, więc nawet po upadku głośnik jest bezpieczny. Świetny bębenkowy feature, klepnij w głośnik aby zapauzować - przewinięcie piosenki podwójne klapnięcie w wierzch głośnika. Naprawdę świetna sprawa, nie uważacie? Myślę, że to dobry pomysł na prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może oprawkę na zdjęcie lub jeszcze lepiej jakiś fajny album? Zobacz na www.Sklep.Fokus.com.pl - ja stamtąd mam najlepszy album jaki znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×