Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniczka34234

Czy on mnie zdradza

Polecane posty

Gość Moniczka34234

Hej :) Od 4 miesięcy jestem w związku. Mam problem, przejrzałam mu ostatnio telefon i zobaczyłam że utrzymuje kontakt ze swoja była, nie były to normalne wiadomości, codzienne rozmowy po godzinie, Zrobiłam mu o to awanturę a ten miał wymówkę że to jego podopieczna i dzwoniła w sprawie treningów i diety, obiecał też że urwie z nią kontakt. Po paru dniach zobaczyłam że znowu pisze z nia fb, obiecał że tym razem na pewno się już do niej nie odezwie, niestety nie dotrzymał słowa i dowiedziałam się że na drugi dzień pierwszy do niej napisał . Nawet potrafił jej numer zapisać pod inna nazwą żebym się nie zorientowała że to ona :/ Gdy mu o wszystkim powiedziałam powiedział że bardzo żałuje, kocha mnie i juz na pewno sie nie odezwie do niej. Nie wiem co robić bo się męczę i ciągle wracam myślami do tej sytuacji, mam przeczucie że prędzej czy póżniej się z nią spotka, ale zerwać też nie zerwe bo go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do konca bierze Wasz zwiazek na powaznie. Chce miec warunki stalego zwiazku bedac dalej singlem. Tez tak robilem, a sotykajac sie z innymi nawet sam przed soba nie uwazalem ze to zdrada bo mi na niej nie zalezalo. To, ze Ci mowi ze Cie koch etc. wierz mu dalej hehe. Przestalem kiedy naprawde poznalem kobiete dla ktorej nawet bym nie spojrzal w strone innej.... Wiem, wiem zaraz sobie po swojemu wytlumaczysz, ze Twoj misiu jest inny.. Tlumacz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie zerwiesz, bo kochasz, to o co ci chodzi??? Facet ewidentnie kreci. Gdyby mial czyste intencje to wyjasnilby, czemu tak rozgrzewa telefon. Np. Lubi ja, jest jego przyjaciolka, ustala jej diete itd. Nie zerwie z nia tylko dlatego, ze pojawila sie jakas nowa dziunia. Co masz na niego paszport i chip, ze tak sie gardlujesz? Madra kobieta przemysli sytuacje i albo akceptuje, co ma, albo zwija swoje grabki, lopatke, wiaderko i znika. A przed odejsciem jeszcze dla zabawy sypie piasek w oczy Kubusiowi i znika. Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z dziećmi i była żoną ma kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z Olą Marzeną Dorotą,Barbarą,Grażyną?drugą Olą z Anną? drugą Anną?Sylwią ,Jolą i Małgorzatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikami ale do Ciebie i tak nic nie dotrze bo go kooochasz, ale on Coebie nie bardzo...to bądź zdradzana, zamknij się i siedz z nim skoro Nie zerwiesz. Naiwniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×