Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy faktycznie implanty to inwestycja na lata?

Polecane posty

Gość gość

Chciałam Was dopytać bo wszyscy tak zachwalają implanty (w sensie jeżeli zajdzie taka konieczność zainwestowania w implanty), że to bardzo dobra inwestycja na lata. Może ktoś się wypowiedzieć w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam inplant 8 ok 6 lat i sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś więcej? Czemu tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli odpowiednio dbasz o zęby to implant Ci po prostu starszy na bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Szkoły ? Dołącz do nas ! Rekrutacja trwa Zapraszamy serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne w Tarnowie . Nasza szkoła może pochwalić się szeroką ofertą kierunków, jak również kursów krótkich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów za pomocą stron internetowej: http://www.nova.edu.pl/ bądź bezpośrednio w sekretariacie na ul. Krakowska 17/14 W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 143000350 lub mailowo na adres tarnow@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli oczywiście zachodzi taka potrzeba. Protezy czy mosty mają ograniczony okres użytkowania – np. w przypadku protez może być konieczna wymiana lub modyfikacja nawet po 5 latach. W przypadku implantów nie ma takiej konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to należy podkreślić, że trzeba dbać i stosować się do zaleceń stomatologa. W innym przypadku już po krótkim czasie będziesz musiała udać się na powtórne wizyty u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest dla mnie jasne, że higiena to podstawa. Zastanawia mnie jeszcze fakt, czy jeżeli ktoś miał parodontozę to może mieć implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej. Jeżeli jest ona oczywiście wyleczona. Mówi się, że implanty to rozwiązanie z zerowym ryzykiem. Oczywiście tutaj jeszcze dochodzi jaki gabinet wybierasz i jakiego typu implanty będą stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że implanty budują Twój narząd żucia dlatego nie wiem czy nie lepiej jest faktycznie w nie zainwestować – pewniejsza inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy gdzie zrobisz, ja robilam u dentysty no name i teraz szukam takiego, ktory mi to poprawi:/ zaczelo mi sie jakis czas temu krwawienie spod implantu, sporadycznie ale jednak, jak macie w Krakowie jakiegos sprawdzonego specjaliste to podsylajcie bo teraz juz byle komu nie zaufam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzonego, doktor Adam Balczyński, u mnie wszystko przebieglo sprawnie szybko i skutecznie co najważniejsze bo zab w żaden sposób nie daje o sobie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzonego, doktor Adam Balczyński, u mnie wszystko przebieglo sprawnie szybko i skutecznie co najważniejsze bo zab w żaden sposób nie daje o sobie znac ;) zresztą on w ogole ma super opinie w necie, poczytaj sobie, wiem ze od niedawna przyjmuje w rynku, dokładnie w tym centrum na placu szczepanskim wiec super sprawa bo można latwo się dostać http://scandinavian-clinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×