Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zainteresowany orgazmem

Co czujecie w trakcie orgazmu, jakie reakcje?

Polecane posty

Gość Zainteresowany orgazmem

Jako mężczyzna jakimś specjalnym pochwalić się nie mogę. Ot klasyka. Ale opiszę swojej, partnerki, żony. Otóż ma jakby dwa poziomy. Jeden normalny orgazm objawiający się obfitymi wydzielinami z pochwy, skurcze pochwy i mięśni nóg oraz brzucha. Taka też klasyka. Ale ten drugi, rzadko udaje się doń dojść, kiedy miała pierwszy raz wprawił mnie w osłupienie ale też wywołał panikę. Trwa to 15 do 30 sekund. Otóż objawia się silnym rozwarciem pochwy. Ja za przeproszeniem jakbym gdzieś tam latał i obijał się penisem od ścianki do ścianki, mając wrażenie, że mógłbym nim tam wykręcać kółka. Stężenie mięśni ogólne, szeroko otwarte usta jakby w niemym krzyku, szeroko otwarte oczy i rozwarte źrenice. Brak reakcji na cokolwiek. Można się porządnie wystraszyć. Po 15 do 30 sekundach wraca do siebie. Jak mówi nie widzi nic tylko morze zmieniających się kolorów i kompletny odjazd. Jakby przeniesienie do świata równoległego. No i jeszcze jeden szczegół. Na początku naszych kontaktów intymnych zaraz po jej orgazmie byłem dosłownie zrzucany i odpychany. Żadnych pieszczot stref szczególnie wrażliwych. Rodziło to silny stres u mnie i zrozumiałe zdenerwowanie. Po kilku takich razach w trakcie rozmowy wyjaśniła, że po orgazmie odczuwa w tych miejscach bardzo duży dyskomfort i silny ból przy dotyku. Musiałem się dostosować. Nie ma mowy o szczytowaniu wielokrotnym, czy ciągłym. Ale jest wspaniale nam obojgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×