Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość one tylko o jednym

Kobiety patrzą tylko na wygląd, mają jakąś obsesje

Polecane posty

Gość one tylko o jednym

zawsze pierwsze pytają o fotke z "ciekawości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna kobieta nie chce przygłupiego psychopaty, który pociesza się tym, ze dlatego go nie chca bo jest pokraczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrzę w takiej kolejności: 1. Wygląd - jeśli mi się nie podoba, to choćby srał brylantami, to go nie chcę. 2. Charakter - jaki jest, jak się odnosi do ludzi, czy ma pasje, jakie ma plany i tak dalej. 3. Wykształcenie 4. Praca i status majątkowy. Jak facet nie spełnia wymagań, w którejś kategorii, to dalej nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest ciekawa to niech najpierw sama wyśle:P a tak szczerze to wszyscy patrzą na wygląd, już nie zgrywaj świętoszka co nie marzy rozmawiając np na jakimś czacie że tam po drugiej stronie siedzi jego ideał;) no chyba że ktoś tak tylko chce sobie pogadać i nie obchodzi go z kim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytany o fotke
Nigdy nie pytałem pierwszy o fotke, niestety zawsze byłem o nią pytany, to mówi za siebie, kobiety lecą najpierw na wygląd, jak widzą "ciacho" to kisiel w majtkach i reszta już nie ważna, a potem płacz bo badboy ją porzucił w ciąży i poleciał za inną, nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie te baby
gość wczoraj czyli żaden nie przechodzi i następna stara panna zdechnie z kotem u boku, nawet jakby to była jakaś księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy w salonie
gość wczoraj to wygląda jak lista specyfikacji przy zakupie samochodu z salonu, nic dziwnego że dalej jesteś sama i jak nie zmądrzejesz to raczej się to nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to gnoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko książe z bajki
kobiety mają skrzywione realia przez wszechobecne media, nierealne oczekiwania, i przez to zostają z ręką w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj patrzą, patrzą nawet bardziej niż mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grześ fasola
Faceci ( choć nie wszyscy ) w większośc***atrzą na: 1. Ładną morde 2. zgrabne ciało Koniec baba może być durna jak but, wykształcenia zero, zero pracy, zero majątku, a i tak są chętni którzy taką niedorajde przygarną, niestety w odwrotną strone to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura:P Pierwsza byłam pytana o fotę z ciekawości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnij wreszcie, że życie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bzdurajezyk.gif Pierwsza byłam pytana o fotę z ciekawoścismiech.gif Zgłoś o fotki pytają tylko pustaki, szczególnie bez poznania się w miare dobrze wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsens do końca
życie jest gòwno warte, a potem zakopują ciało w metalowym pudełku lub spalają, tyle, dlatego zamiast wybrzydzać i 1000 wymagań trzeba po prostu żyć życiem dopóki ono jest, bo koniec może przyjść nie wiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale hipokryzja mężczyźni tak samo patrzą na wygląd nie kiedy tylko tym się kierują i to jest obleśne i puste a kobiety potrafią kochać za charakter i nie kiedy bardziej niż mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Bzdurajezyk.gif Pierwsza byłam pytana o fotę z ciekawoścismiech.gif Zgłoś o fotki pytają tylko pustaki, szczególnie bez poznania się w miare dobrze wcześniej I Piszecie cały czas, ze kobiety pytaja pierwsze, wiec napisalam, ze u mnie bylo odwrotnie.Sugerujesz, ze facet byl pustakiem:D? Przeciez o kobietach tak piszecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:48 nie zamiast wybrzydzac, tylko zamiast zawracać sobie d**e takimi p*****lami jak związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety patrzace w ten sposob najczesciej sa tylko w krotkich zwiazkach po ktorych cierpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:31 bo życie to cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilczycaStepowa
jestem atrakcyjna kobieta ale pierwsze co to podnieca mnie umysl mezczyzny. to I tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko to marnosc nad marnosciami.. I sa sprawy o ktorych fizjologowie nawet nie snili:) .ludzie zachowuja sie jakby wszystko bylo dane na zawsze..zycie to chwila, powiazanie umyslow..jak dolaczaja sie ciala,to jest dopiero wypas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa____
Prawda jest taka, że zarówno kobiety jak i mężczyźni patrzą najpierw na wygląd. Ale jest jeszcze coś o czym nie każdy zdaje sobie sprawę. Po czasie ktoś kto na pierwszy rzut oka kobiecie się nie podobał może być dla niej bardzo atrakcyjny. Tak samo w przypadku faceta. Przypuszczam ze charakter lub coś innego może zmienic patrzenie osoby. I uwierzcie mi ze tak moze byc, bo to co tutaj pisze nie jest wyssane z palca. To jest to co wiem z wlasnego doswiadczenia. Powodzenia wszystkim zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×