Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarnulkaaa_27

Mężczyźni chcą mnie tylko do łóżka...

Polecane posty

Gość gość
Sama podrywaj najlepiej nieśmiałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywiązać ??? to ebane j sqrwensyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wredne są te, które mają złe serce, a te, które mają dobre, wredne nie są. I naprawdę, to nie jest kwestia urody, przykładowo piękna kobieta jest na tyle dowartościowana, że nie musi poprawiać sobie samopoczucia byciem wredną.. a skoro jest wredna to tylko dlatego, że taka chce być.. I nie każda brzydka kobieta jest chorobliwie zazdrosna, po prostu niektóre brzydkie kobiety przyzwyczaiły się do siebie i pogodziły się z tym faktem i pozostają skromne i dobre mimo krzywdzącego odbioru otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkich nikt nie polubi za nawet taką ceche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiasz na takich bo sama ich przyciągasz. Zamiast zbudować zdrowe relacje z kimś kto naprawdę jest wart jakiegokolwiek uczucia i chęć zbudowania związku opartego na szczerości i zaufaniu to latasz po imprezach i łaśisz się do tych kulturystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Zamiast zbudować zdrowe relacje z kimś kto naprawdę jest wart jakiegokolwiek uczucia i chęć zbudowania związku opartego na szczerości i zaufaniu" Tylko że nie koniecznie znalazłby się tego typu człowiek, co chciałby zbudować z nią taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłby się i to szybko tylko zależy co Ona ma w głowie. Może ma za wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowcie , ze nie ma wartosciowych mezczyzn bo to kłamstwo .Jedyna prawda , ze piekna kobieta nigdy nie jest sama bo zawsze znajdzie miejsce i to nie byle jakie u mezczyzny.Te piekne , ktore cały czas sa same to dziwolagi , ktore mezczyzni sobie odpuszczaja, bo czekaja nastepne nie mniej piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że nie wszystko zależy od nas i nieraz bywa też tak, że piękna kobieta nie może natrafić na tego właściwego i to wcale nie znaczy, że ma za wysokie wymagania. Może tak być, że ona nie spotkała tego, który do niej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Te piekne , ktore cały czas sa same to dziwolagi , ktore mezczyzni sobie odpuszczaja, bo czekaja nastepne nie mniej piekne." A nieraz facet odpuści sobie piękną dla brzydszej. Tak też się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj , kolo pieknej kobiety caly czas kraza mezczyzni i nie popuszcza.Jak nie jeden to drugi , wybor ma ogromny .Nie wciskajcie tutaj bzdur , ze nie odpowiednich mezczyzn , bo to bujda i nie da sie nawet czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro piekna kobieta nie ma kandytatow , to znaczy , ze wcale nie jest taka piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12 Oczywiscie , ze tak moze byc bo cała sztuka bycia , to nie tylko piekno , lecz tez urok osobisty , wspanialy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a we mnie się zakochują ,a nie chcą mnie tak po prostu przelecieć ,i co mam zrobić ,przyjęłam taktykę że w ogóle nic nie mówię,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknej zołzy nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.20 Czy ty musisz takie bzdury wypisywać. No i co z tego , ze chca sie z toba przespac ? Kazdy czlowiek ma swoja skale wartosci , tak ze takie pisanie jest zbedne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.25 przeczytaj az zrozumiesz ,bo ciezko ci głowa dzis pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.20 Nie ma takiego meżczyzny , zeby nie myslal o seksie , tak ,ze wybij sobie z glowy tylko zakochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja mówię że nie myślą:-) mówię że się zakochują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.27 Dobrze czytam nie obawiaj sie .Zakochac to sie moga tylko dzieci , u mezczyzny jedno z drugim idzie w parze i jest nierozlaczne.Czy ty mezczyzn masz za glupcow ? Taka ich natura i nigdy sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha i co się tak podniecasz:-) wiadommo że zakochanie ma w sobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.28 Okey , zakochani . Ja bym do takiej kobiety chociaz pisal sms y.Nikt do ciebie nie pisze nie uwodzi ? Tylko tu sie musisz nudzic ? Wspolczuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.34 niestety zupełnie już nie wiem o czym do mnie mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.34 Jednak myslisz o seksie , nie podniecaj się , miała być tylko niewinne zakochanie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwierdzam że to wariatkowo :-) kazdy na swoją melodię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to mały dodatek do miłości nie musi być żeby ktoś był szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.41 Oczywiscie , ze nie musi , chłop się bedzie modlił do obrazu i to mu wystarczy.Kobiety mogą sobie odpuścić, a w ogole co to jest seks ? I tak nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od tego jak realizuje się dana osobowość,w danej relacji,ty nie musisz inny musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz duzy sesksapil i to nie ma nic wspolnego z uroda. Ja mam ten sam ,,problem´´ choc wiem, ze kto tego nie ma nie zrozumie tego. Ubieram sie porzadnie, jestem przecietna z wygladu (wedlug mnie) ale mam ladna figure. I tez mi sie zdarza, ze panowie chca ode mnie czegos na jeden raz i wtedy zastanawiam sie na jakiej podstawie?? Nie ubieram sie wyzywajaca, maluj***ardzo delikatnie, nie flirtuje, mimo to czesc mezczyzn za mna lata, niestety glownie chca romansu, co dla mnie nie wchodzi w gre. Moze jeszcze nie trafilas na odpowiednia osobe tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawda jest taka, że nie wszystko zależy od nas i nieraz bywa też tak, że piękna kobieta nie może natrafić na tego właściwego i to wcale nie znaczy, że ma za wysokie wymagania. Może tak być, że ona nie spotkała tego, który do niej pasuje." Dokładnie tak. I zgodzę się również z tymi, którzy pisali tu o tym, że piękna kobieta zawsze będzie mieć powodzenie. To prawda, ale co z tego, jeśli ona z charakteru nie pasuje do żadnego z jej kandydatów? Trzeba spotkać odpowiednią do siebie osobę, a nieraz ciężko o to, również pięknej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×