Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarnulkaaa_27

Mężczyźni chcą mnie tylko do łóżka...

Polecane posty

Gość gość
Zawsze piszacy sie potknie na takich glupotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak prawdziwie , jakie sliczne usta miala dziewczyna, była przecietna ale usta jak z najpiekniejsza linia jak rysowane Do tego rekawiczki bez palcow , obciete, i zadbane pomalowane na czerwono paznokcie.Tak jakby komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie lekko smutna , przygaszona , szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Czarnulko, na kafeterii spotka cię głównie chamstwo i potoki jadu. Nie dlatego, że takich degeneratów (a w tym wielu degeneratek) jest większość, ale dlatego, że jak w polityce - najgłupsi najgłośniej krzyczą. Myślę, że masz pecha i być może faktycznie przydałaby ci się zmiana środowiska. Nie w postaci ludzi, z którymi wychodzisz na miasto, ale w postaci miejsc, do których chodzicie. Nie wiem, skąd jesteś, ale w Łodzi jest kilka pubów, które z rękawa mogę wymienić, a w których trafisz na naprawdę adekwatniejszy do twoich potrzeb klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość TJK
Autorko postu. Może nie nieodpowiednio się ubierasz. np zbyt wyzywająco. Po drugie nie możesz się poddawać musisz szukać dalej. Po trzecie może inne koleżanki z twojego otoczenia są zazdrosne że masz powodzenie u facetów i każdemu z którym zaczynasz się spotykać gadają bzdury wyssane z palca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam. Jestem uważana za piękną, a nie potrafię natrafić na swoją drugą połówkę. Jeden chłopak ciągle się na mnie gapił i nic poza tym. Po jakimś czasie zorientowałam się, że chce sobie zrobić ze mną "skok w bok", bo miał już dziewczynę. Wówczas, gdy tylko jego wzrok zatrzymywał się na mnie - odwracałam się do niego du'pą. Po jakimś czasie on się za to zemścił i rozmawiając przy mnie z jedną dziewczyną powiedział, że chciałby się już teraz ożenić ze swoją wybranką, ale ma również ochotę ją zdradzić. Dziś są już małżeństwem. Dodam, że ona nie jest urodziwa. Zachował się chamsko wobec mnie, a ja nie byłam wcale temu winna, bo nie ubierałam się wyzywająco i w żaden sposób nie prowokowałam go swoim zachowaniem. Czuję się taka poniżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta piękna kogo chcesz oszukać każdy napalony mężćzyzna powie największe kłamstwo kobiecie żeby ją zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi laska powie że wyglądam mega to oznacza że jestem mega przystojny chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jeśli chodzi o piękne to nie znam ani jednej wolnej która była by wolna przez dłuższy czas wszystkie są z tymi symi facetami co były w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wciąż myślicie że jak kobiecie naslodzicie i naopowiadacie jaka to ona jest piękna, powabna i przyjemna to od razu poda wam się na tacy. Błędne myślenie i takie stereotypowe. Dziś kobieta wybiera jak jej się podoba to idzie ale na pewno nie na wasze piękne słowa. Haha.. No chyba że chcecie urobic jakąś osiemnastkę.. One jeszcze są glupiutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stereotypowe myślenie kobiety jak mezczyzna jej powie ze jest piekna to ona mysli ze faktycznie musi byc piekna tak samo z powodzeniem nawet brzydkie maja branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A ja znam kobietę, która za młodu wyglądała jak miss świata. Gdy tylko wyszła na ulicę, to chcieli ją poznać chłopcy, którzy ją zobaczyli. Zaczepiali ją, odzywali się do niej i wychwalali jej urodę. Gdziekolwiek się ruszyła, to wywoływała tego typu reakcję u płci przeciwnej. Dziś jest starą panną po sześćdziesiątce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala szczescie jedna 25 lata , puscilem ja wolno .Byla piekna , ale jak pokazala ze jest za mna , znudzilo mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te która są wolne a piękne mają coś z psychiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Może w dawniejszych czasach tak było, ale teraz nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają mają zbyt narcystyczne egoistyczne brak zainteresowań oprócz seriali, siłowni, fit diety, mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekna nie ma problemu ze znalezieniem partnera na stałe to z wami coś jest nie tak szukacie tam gdzie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dziś mają mają zbyt narcystyczne egoistyczne brak zainteresowań oprócz seriali, siłowni, fit diety, mody" One i tak więcej znaczą niż te wredne brzydule z zainteresowaniami. Znam niejedną taką, która nie ma za grosz urody i w dodatku jest wredna, a ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, uważając się za lepszą od innych. Oczywiście nie wszystkie brzydkie dziewczyny są gorsze, ale te o których wyżej napisałam właśnie takie są. Ich duma jest niczym nieuzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uchodziłaś za ładną i to wbiło cię w samozadowolenie, i przez to nie nauczyłaś się analizowania męskich zachowań . Kobieta, która nie potrafi przejrzeć męskich intencji jest nie wiele warta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Piekna nie ma problemu ze znalezieniem partnera na stałe to z wami coś jest nie tak szukacie tam gdzie nie trzeba." Może nie ma problemu ze znalezieniem pierwszego lepszego, ale ze znalezieniem odpowiedniego piękna nieraz ma gorzej niż ta brzydka. Tu nie chodzi wcale o to, żeby tylko się związać. Trzeba jeszcze stworzyć związek z wartościowym chłopakiem, a piękne dziewczyny często mają powodzenie u tych niewartościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda potwora znajdzie swojego amatora, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wy kobiety zwracacie uwagę tylko na nabuzowanych testosteronem cwaniaków, którym zależy tylko żeby zamoczyć, ale wszyscy faceci od których nie bija hektolitry testosteronu są dla was niewidzialni. Dlatego zawsze jesteście tylko zlewem na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Prędzej piekna znajdzie odpowiedniego wartościowego faceta niż brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile można p******ic o tym samym i kłócić się z jakąś męska p***a z pretensjami do wszystkich kobiet świata że nią jest? Dajcie jakiś temat normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz masz 27 lat i narzekasz na adoratorów. Za 10 lat, będziesz narzekać, że za mało korzystałaś ze swoich uroków. Wspomnisz moje słowa ;) Zapytaj się starszych kobiet, w rodzinie i wśród znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że zaliczacie tylko brzydkie, bo ładne z wami nie pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej to piękne są wredne, mają wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś gość dziś "Do dziś Prędzej piekna znajdzie odpowiedniego wartościowego faceta niż brzydka" To zależy... Nie w każdym przypadku tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie zazwyczaj są miłe dla wszystkich nie to co piękne są wredne dla tych co są mniej atrakcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety starają się być mile, ale jeśli któryś zajdzie za skórę to lepiej niech więcej nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×