Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Uncle Ben

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Jestem bardzo szczęśliwa po miesiącu brania Slimunox efekty są bardziej niż zadziwiające.Że waga spadła to widzę bo regularnie się warze.Ale zmienia mi się jeszcze figura .Super zaczynam widzieć wcięcie w tali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zastosowanie Foreverslimu to jedna z najlepszych rzeczy jaką mogłam zrobić w walce z nadwagą. W końcu ją pokonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Mi bardzo pomogło w odchudzaniu zastosowanie Slimunox. 3 miesiące i nie ma nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magdalena
Od miesiąca stosuję Slimunox. na tę chwilę waga spadła o 4 kilo. To chyba bardzo zadowalający wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolka33
Nigdy nie wierzyłam w jakieś suplementy diety, aż moja przyjaciółka nie wróciła z Anglii totalnie odmieniona. Schudła ponad 15 kilo po zastosowaniu iqgreen. Oprócz tabletek chodziła na siłkę i regularnie jadła. Ale efekt był zaskakujący, więc teraz i ja czekam na swoją przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hanka
Moim zdaniem jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jest Slimunox. Stosowałam go przez 3 miesiące i pozbyłam się dzięki niemu 12 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to właśnie dzięki tym tabletką udało mi się schudnąć.Nie powiem na początku miałam pewne obawy ale z każdym diem było co raz lepiej.Kończąc kurację byłam lżejsza o 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam okazje stosować Slimunox. Nadwagi dużej nie mam niby, ale chciałam stracić jakieś 10kg, żeby na weselu lepiej wyglądać. Kupiłam Slimunox i te kilogramy straciłam w niecałe 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa66
ja to jednak nie umiem się odchudzać totalnie i absolutnie, dobrze, że ludzie moga schudnąć za mnie - mąż mi gotuje, Chodakowska mowi co ćwiczyc, a iqacai same się wchłaniają i pracują nad spalaniem mojej tkanki tłuszczowej.. żałuję, że nie ma jeszcze odchudzających robotów jak w simsach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto uważać również na diety cud, mam niemiłe doświadczenia z nimi niestety... pamiętam jak córka stosowała głodówki i potem nabawiła się anemii, lekarz przepisał jej dicofer junior i tez to całe szczęście,że jej pomógł szybko, bo inaczej byłoby kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie odchudzanie z Foreverslim właśnie skończyłam i pełen sukces.Schudłam teraz tylko musze zadbać o to aby tą wagę utrzymać A teraz przede mną najsympatyczniejsza strona odchudzania zakup nowych ciuchów bo to co mam w szafie jest mi za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox wymiata na rynku tabletek na odchudzanie, rewelacyjne efekty osobiście udało mi się zrzucić 14 kilogramów i to w zaledwie w ciągu 3 miesięcznej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz schudnąć a jest ci ciężko bo masz rodzinę to zapraszam na naszą stronę na fb Matki i żony - odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie istnieją lepsze tabletki niż Foreverslim.Będę powtarzała w kółko i do znudzenia one na prawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki to jakieś nieporozumienie! Poparzyłam sobie przełyk i zniszczyłam zdrowie! Ale całe szczęście znalazłam chyba najlepszego trenera personalnego w Polsce! Mowa o Igor MIeńkowski www.igortreneronline.pl Schudłam 12 kg w dwa tygodnie! Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A23L
Zaczynając odchudzanie oprócz diety można się wspomóc się dobrym spalaczem np. http://nplink.net/Jhfxq1v4 Spokojnie schudniesz w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem właśnie w połowie kuracji z Slimunox. Bardzo jestem zadowolona że na nią trafiłam 1,5 miesiąca przy zrzuceniu 5 kilo to moim zdaniem bardzo dobry efekt, mam nadzieję że drugo połowa kuracji będzie równie owocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Foreverslimu,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Foreverslim .W okresie trzech miesięcy udało mi się schudnąć dzięki tym tabletką 10 kg .Dla mnie spory sukces.Na razie żaden kilogram nie wrócił a tego bałam się najbardziej.Więc ja również polecam te tabletki wszystkim odchudzającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie Foreverslim biorę drugi miesiąc ale nie boję się efektu jo-jo bo wiem że nie wrócę do starych przyzwyczajeń,chociażby dlatego że już więcej nie chcę męczyć się na żadnych dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leopolsd

Motywacja to podstawa odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Marciniak

Ja już do odchudzania oodchodzę 5 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×