Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolit915

Friendzone czy jednak nie ?

Polecane posty

Gość Lolit915

Hej Pierwszy raz piszę post na forum, ale chciałabym poznać opinię osób postronnych jako, że sama mocno biję się z myślami. Jakiś czas temu poznałam faceta, z którym już na pierwszym spotkaniu złapaliśmy taki kontakt, jakbyśmy znali się od lat. Znajomość rozwijała się w dobrym kierunku. Spotykaliśmy się 3-4 razy w tygodniu przez miesiąc.Na czwartym spotkaniu przedstawił mnie swoim znajomym i zaczął zachowywać się inaczej. Przytulanie, łapanie za ręce itd. Jednak po tym spotkaniu wszystko się zmieniło, mocno się zdystanstował, o wiele mniej pisaliśmy, podczas spotkań też wyczuwałam dystans. Wkoncu zebrałam się na odwagę i zapytałam o co chodzi i na czym stoimy. Dowiedziałam się, że jest 2 miesiące po rozstaniu i mimo, że mam wszystkie cechy, których szukał w kobiecie i podobam mu się, to widzi we mnie na ten moment dobrą przyjaciółkę, że potrzebuje odpoczynku od kobiet itd. Ja już zdążyłam się zauroczyć i zaangażować, bo rzeczywiscie spotkało nas takie porozumienie dusz, a teraz nasz kontakt jest sporadyczny. Wymieniamy po kilka wiadomości dziennie, bądź nie. Napiszcie co myślicie o tej sytuacji. Czy ty była tylko wymówka z jego strony, czy rzeczywiscie może być tak jak on mówi?. Nie chce żyć nadzieją, że może być coś więcej z tego i nie chce się narzucać. Podpowiedzcie co zrobić w takiej sytuacji? Dodam, że mam 22 lata, a on 28 Dzięki bardzo za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko głupia wymówka z jego strony Poszukaj kogoś innego bo z nim czeka Cię ewentualnie tylko cierpienie z powodu jego chłodu i zdystansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur znający życie
Daj mu czas, bądź cierpliwa. Dobry związek ZAWSZE zaczyna się od przyjaźni, to nawet lepszy sposób niż od razu wpadanie w związek. Twoja cierpliwość da owoc jeśli nie zawalisz wymuszając ten związek. Jest szczery że musi od poprzedniego związku się odbić i to już pozytyw dla ciebie, więc nie wymuszaj go. Pewnie go troche przytłoczyłaś i się boi wpakować znowu w niewypał, więc POWOLUTKU. Zwolnij i daj mu przestrzeń osobistą ale miej go na uwadze i spotykaj się troche mniej aby go nie wciągać za szybko. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to tylko głupia wymówka z jego strony Poszukaj kogoś innego bo z nim czeka Cię ewentualnie tylko cierpienie z powodu jego chłodu i zdystansowania Zgłoś Durna rada, bo gdyby chciał wymówke to by ją wyroohał i olał jak to robi 90% facetów w tym wieku, a jednak tego nie zrobił wię raczej nie chce jej tylko wykorzystać. Jest potencjał ale trzeba na to troche poczekać. Jeśli autorce nie przeszkadza czekanie to może trafiła na to co chce mieć. Jest reguła że nie szanuje się to co dostaje się szybko i łatwo, to samo z związkami, muszą być dobre fundamenty albo będzie mastępny niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolit915
Myślicie, że sama mogłabym inicjować spotkanie, czy raczej pozostawić to jemu tak jak było do tej pory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie inicjuj spotkania, tez się zdystansuj. Jak gdzie chciał to sam zaproponuje spotkanie. Najgorsze co mogłabyś teraz zrobić to narzucanie się, pisanie pierwsza, proponowanie spotkan. Daj mu czas, nie musisz nu przypominać o swojej osobie tylko zajmij się sobą, swoimi pasjami, wychodz ze znajomymi, a czasem, jak on napisze smsa, nie odpisuj od razu tylko po dluzszym czasie. Niech nie myśli ze tylko czekasz na jego telefon. Wudasz się wtedy atrakcyjniejsza w jego oczach. Ktoś dobrze napisał, cos co przychodzi zbyt szybko, z łatwością nie jest atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam inaczej. Był zainteresowany, ale coś mu w tobie nie podpasowało i chciał elegancko się z tego wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznal fajniejsza wiec sie wycofal - proste! Faceci nigdy nie powiedza ci w twarz "poznalem kogos wiec daj mi spokoj" - zawsze stosuja te sama spiewke - nie jestem gotowy, musze odpoczac, to za wczesnie - jak z tamta nie wyjdzie to wroci do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.41 dokładnie, zawsze chcą nieć jaks plan B, taka dziewczynę rezerwowa przede wszystkim do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolit915
Tutaj nie było mowy o seksie, nawet nie było pocałunku. Znajomość chciałam zakończyć kilka razy widząc, że tak naprawdę on sam nie wie o co mu chodzi, ale on przekonywał że nie chce itd itd, dlatego się zdystansowałam, przestałam pisac itd, wtedy to on zaczął i chciał szczerej rozmowy, którą to przedstawiłam wyżej. On jest doświadczonym facetem, jeśli chodzi o relacje damsko-meskie, ale przekonywał, że teraz szuka trwałej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolit915
Tutaj nie było mowy o seksie, nawet nie było pocałunku. Znajomość chciałam zakończyć kilka razy widząc, że tak naprawdę on sam nie wie o co mu chodzi, ale on przekonywał że nie chce itd itd, dlatego się zdystansowałam, przestałam pisac itd, wtedy to on zaczął i chciał szczerej rozmowy, którą to przedstawiłam wyżej. On jest doświadczonym facetem, jeśli chodzi o relacje damsko-meskie, ale przekonywał, że teraz szuka trwałej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×