Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nienawidzę sie

Przytyłam

Polecane posty

Gość gość
co to z tym mężem jest?? a jak w ciąży będziesz albo od leków czy smutków kiedyś przytyjesz to Cię od razu zostawi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no żeby dla męża tak szaleć to nie rozumiem.:( to twoje zdrowie jest ważne a nie zachcianki męża. Jak chciał modelkę to niech tam próbuje...bo tu jest życie i różnie bywa. W końcu kocha osobę czy opakowanie! Jakby co to pojedż sobie po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę się
Nie to nie tak. On nigdy minie powiedział że teraz wyglądam brzydko czy jestem gruba twierdzi że kocha mnie taka jaka jestem. Ale wiem że zapewne myśli inaczej. Nie chcę schudnąć tylko dla niego. Chcę też dla siebie bo mam ogromny brzuch i marzę żeby wrócić do wagi z przed kilku lat 50kg czułam się super. Atrakcyjna i sexy ato chyba ważne. A mój mezus fakt jest takim hmm jak by to nazwać pieknisiem ale akceptuje mnie tyle że już nie podziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę się
Carycka a ile masz wzrostu, że tak chcesz przytyć? Ja mam niestety tylko 158 cm i te kg przy moim wzroście rozkładają się naprawdę nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij przez tydzień piec szklanek wody z łyżka syropu klonowego, sokiem z cytryny i szczypta papryki cayen. Nic nie jedz tylko pij te lemoniadę jak poczujesz głód. Po tygodniu powoli wracaj do mądrego żywienia . Schudniesz na bank .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę się
Myślisz, że można wytrzymać tydzień na samej wodzie? Nie rzucę się na jedzenie po dwóch dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, moze ty sie przejdź do jakiegoś specjalisty, bo skoro rzucasz sie na jedzenie, a potem wymiotujesz, to zakrawa o bulimię:-/ zmień dietę na warzywa, zero słodyczy, cukier tylko z owoców i przede wszystkim ćwiczenia fizyczne! Sama dieta, a zwłaszcza bardzo restrykcyjna, jest zawsze odradzana (bo potem czescy efekt jojo i destrukcyjny efekt dla organizmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę się
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Dzien doberek. Mam 170cm wzrostu Moje BMI to 18,34 5kg powinnam przytyc A co u Ciebie ? Jak ci idzie odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może psycholog pomoże, bo to brzmi jak kompulsywne zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba sobie jasno i wyraźnie powiedzieć "STOP. Dosyć tego! Zabieram się za siebie." Później ćwiczenia, dieta - sytematyczność! Pomyśl też o jakimś suplemencie diety z błonnikiem typu colon slim - dzięki któremu przestaniesz podjadać, a Twoje jelita zaczną prawidłowo pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dziś przytyłam... Aj jak ja przytyłam!!!No ta wigilia to masakra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze miałam problem z nadwagą ,walczyłam na różne sposoby ..tabletki odchudzające ,głodówki to powodowało jedynie efekt jojo i zamiast chudnąć kilogramów przybywało co raz więcej .Jakiś czas temu trafiłam na tę dietę http://dieta-luks.pl/44535 ,schudłam już 8 kg i nie ma żadnego efektu jojo ,jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję że w przyszłym roku uda mi się wrócić do rozmiaru jaki miałam gdy byłam nastolatką czyli 38 :) Pozdrawiam i życzę wam sukcesów w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz schudnąć ale nie masz czasu dla siebie bo masz rodzinę i to dla niej gotujesz obiady. Schudnij jedzac co oni. Zapraszam na naszą stronę na fb Matki i żony - odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×