Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość siostrakacha

Alkomat jaki polecacie na prezent

Polecane posty

Gość Majka93
samsamka, ja dobrze znam alkohit x8, ale gdybym dysponowała nieco większym budżetem, to prawdopodobnie byłby to x50, który mieści się z "Twoich" pieniądzach. Dodatkową zaletą jest to, że możesz w nim zamiast zwykłego ustnika używać specjalny lejek. Fajna sprawa, jeżeli alkomat służy większej ilości osób i np. sprawdzasz towarzystwo kierujące po imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.alkolab.pl, maja duży wybór różnych alkomatów w dobrej cenie. Wiec może tam będzie jakiś możliwie odpowiedni?? Ja kupowałam jakiś czas temu i powiem, że są naprawdę ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsamka
Dzięki za odpowiedź. Powiedz tylko, bo tak się zastanawiam, jak więcej by chciało korzystać, to lepiej kupić taki z lejkiem. On ma taką możliwość czy tylko zwykłe ustniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka93
W zasadzie to mniej istotne, jeżeli tych dodatkowych osób do zbadania nie jest hurtowa ilość. Zawsze lejek będzie wygodniejszy, ale to jakby jedyna zaleta tego rozwiązania. Inna sprawa, że w takich alkohitach z lejkiem możesz używać obu rozwiązań. Chcesz założyć zwykły ustnik, to go zakładasz, a jak potrzebujesz sprawdzić więcej osób, to zakładasz lejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabatowa789
najważniejszy jest pomiar, nie sztuka kupić alkomat za parę złotych który daje niewiarygodny pomiar, bo można się w kłopoty wpakowac . Tu macie konkret sprzęt jeśli chodzi o pomiar- XBLITZ AlControl Professional Elektrochemiczny.Daj***ardzo dokładne pomiary, niewielki także poręczny bardzo . Ma nawet jakiś specjalny czujnik elektrochemiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPiotr

My mamy alkohit x45, fajny naprawdę. Łatwy w obsłudze, szybko jest gotowy do użycia. Mierzy dokładnie, wynik jest w kilka sekund. Myślę, że na prezent się jak najbardziej nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurand

z Xblitza też jkest bardzo dobry ten alkomat AlControl mini, poręczny bardzo bo jest niewielkich rozmiarów ale jak porównywałem ma rzeczywiście dokładny pomiar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurant ze Spychowa
1 godzinę temu, Gość jurand napisał:

z Xblitza też jkest bardzo dobry ten alkomat AlControl mini, poręczny bardzo bo jest niewielkich rozmiarów ale jak porównywałem ma rzeczywiście dokładny pomiar 

Zgarbiony, okaleczony i ucięto mu języki, rękę, pozbawiono go drugiego oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwciaczka

Mnie zastanawia ten ich nowy alko Spirit, fajnie wygląda, taki zgrabniutki, nie duży, profesjonalny pomiar, ustniki zapasowe. Ciekawa jestem tego modelu https://xblitz.pl/produkt/alkomat-xblitz-spirit/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich

Alkohit najlepszy, mój już od lat się sprawdza. Wszystko działa, jest dokładny, szybki, ma długą gwarancję, więc o jego trwałość jestem spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie kupić alkomat to polecam kupić porządniejszy, dokładny, Który bedzie pokazywał wynik z duzą dokladnością. NIe wiem czy jest sens kupowania tanich alkomatów po kilkadziesiąt złotych , które z dokładnością będą mialy niewiele wspólnego.

Ten model alkomatu jest konkretny:

https://ostry-sklep.pl/alkomat-tester-trzezwosci-fitalco-grafit-31609

Większość alkomatów dysponuje wymiennymi ustnikami ułatwiającymi zachować należytą higienę w trakcie użytkowania ich przez wiele osób. Takie ustniki fortuny nie kosztują tak wiec również warto dokupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2017 o 10:14, Gość siostrakacha napisał:

Szukam prezentu dla kuzyna na 30-tke. Składamy się z siostrą, pomyślałyśmy o alkomacie bo brat jako handlowiec dużo jeżdzi i czasem mu się moze przydac 😉 Jaki byście doradzili, budzet tak do 400zł - czy w tej kwocie kupimy coś rozsądnego co będzie alkomatem a nie zabawką i bedzie dawać rzetelne pomiary?

Myślę, że lepiej jakbyście zrobili zrzutkę na coś jednak lepszego. Do 400 zł ciężko jest znaleźć dobry alkomat, a już tym bardziej alkomat elektrochemiczny. Jak wysupłacie nieco ponad 100 zł więcej to możecie kupić np. PROMILER iSober 30: https://www.doan.com.pl/alkomat-promiler-isober-30-1-rok-kalibracji-gratis-p-3701.html - to już bardzo precyzyjny alkomat, który z pewnością nie zawiedzie nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×