Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dzieci spaliło się bo mamusia balowała

Polecane posty

Gość gość
sama jestes uposledzona, idiotko... wiele osób planuje dzieci jedno po drugim, bo chce szybko wyjsc z pieluch. a moje kuzynka tez zaszła w ciążę jak miała 18 lat, ma 4 dzieci. sa z męzem bogaci, mają restauracje przy rynku w duzym miescie, dom, jezdza z 5 razy w roku na kanary, do egiptu, itp. ona b lubi dzieci, a ty sie zajmij własnym zyciem, a zwłaszcza zapewnieniem dziecku lepszego zycia, bo nawet na kino raz w roku was nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ze sprzątaniem to nie trafiłaś, w spożywczaku też nie pracuję, ani w fabryce, ani agencji towarzyskiej też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie tak, zapewne nigdzie nie pracujesz, tylko alimenty i 500 plus pobierasz. jeszcze lepiej. kogo zreszta by to obchodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajęcia chore to chore zachowanie, a efekt tej działalności tragiczny. Coś ukrywają i tyle. Osoby trzecie nigdy nie są widoczne i w tym problem. Podobnie z używkami jest. Nieznane niewidoczne. Szok jakie ograniczenie w tej materii mają prokuratorzy. Wystarczy, że wyrafinowane sposoby działania o są ślepo nastawieni jakby im klapki ktoś założył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś robi w złej intencji źle na wiele wątków itp jest uznawane za niską szkodliwość społeczną. Absurdy ustawy karnej zdaje się nie widzą lub celowo takowej zatwierdzili. Przykładowo złodziej kradnie, wymusza, oszukuje innych a otrzymuje wyrok za jakby jedno wykroczenie często w zawieszeniu. Kółka wątków powinno się określać jako całokształt drugi przestępczej a wnioski wyciągnąć powinien sędzia, że taka osoba jest niebezpieczna dla społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:49 Ja myślę, że przez to sędzia ma zajęcie jałowe, ale praca zapewniona o może gadamy, że przeciążenia ma w pracy. Odkładanie spraw, zamiast konkretnie na jednej robić finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:00 A może ma długi w kasynie bo to jest częste w patologii, ponieważ patologia i inni chcą wygrać a kasyna dają na kreche tak jak diler narkotyków, gdy przegrywa wszystko biorą taką na zer lwom o robią ci chcą. Państwo i policja się tym nie przejmuje i zakrywają oczy na takie przestępcze kroki i działalności, więc skótki mamy jakie mamy. Kuriozalne powiem, że wszyscy dzięki temu mają pracę. Dochodzeniowka media oraz pasożyty typu dilerzy oraz właściciele kasyn lombardowow, w których pierze się brudne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka może ćpa coś czego się nie wykrywa, ale teraz kuratorzy będą na niej siedzieć niczym sepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy tu piertolicie oni nie napiszą że matka była pod wpływem bo to tak jakby się przyznali , że dokonali mordu na 3 dzieci . Każdy doskonale wiedział co to za rodzina , że dziadek alkoholik i kat bo dzieci bił nie raz i sąsiedzi zgłaszali MOPS przyjeżdżał , zasiłki przyznawał 500 plus było i ja mam uwierzyć , że ona bidna na prąd nie miała dziś jak jest dodatek energetyczny i do czynszu wiem bo sama go mam gdyż nie jestem zamożna i dzieci małe mam i wżyciu mi prądu nie wyłączyli za wyjątkiem jak mi licznik wymieniali . Taaa ona była w pracy w nocy a dzieci głodne , zimne i przy świeczkach k***a 4 latek sam ludzie czy wy macie mózgi kto zostawia takie małe dzieci same i najciekawsze dziedek wyszedł całkowicie bez szwanku czyli co nawet nie próbował ich ratować ??? nic tylko wyszedł i patrzył , skoro nawet otarcia nie miał bo nie wymagał w ogóle pomocy medyków . Szlag mnie trafia jak czytam takie bzdury dzieci się żywcem upiekły i winę za to ponoszą DOROŚLI i koniec matka polka rodzicielka pracująca po nocach , ma na rachunki a jak nie ma a jest taka cudowna to każdy by jej pomógł , pożyczył tak jest w normalnych realiach . A ona zapytajcie kogokolwiek każdy powie to samo wszyscy wiedzieli jaka to była rodzina .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak ja miałem 4 lata, a brat 6 to normalnie zostawaliśmy samotnie w domu na noc, a dorastaliśmy w dzikich latach 90, więc nie demonizujcie x sorry, wiem ze to nie wasza wina ale to nie bylo normalne. nie zostawia sie tak malych dzieci bez opieki kogos doroslego,.bo dziecko nie umie jeszcze w tym wieku przewidywac , nie rozpozaje zwiazku przyczynowo-skutkowego i nie mysli abstrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cpunka i alkoholiczka. Zmarnowała dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co ja sobie myślę , że praca MOPSU powinna być typwo pracą w terenie. Nie ciepła posadka i po telefonicznym uzgodnieniu idzie sie sprawdzić rodzinę. To powinny byc "naloty" xxxx No zaraz, przeciez jak tak robia i komus zabieraja dzieci, bo brud, smród, to tu zaraz jest wrzask, że "swinie urzędniki" rodzinę niszczą, dziec***ewnie za kasęchca komus bogatemu sprzedać, co je sobie upatrzył, że rozgonić te urzędy, bo tylko dzieciaczki krzywdzą, bo zabieraja je od mamusi i tatusia, co to chlają i zyja w syfie, ale przecież kochaja. Na tym samym forum zaraz wpisy, ze zabić te k..z mopsu, albo sędziego co nakazał zabranie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jesteście lepsze od tej matki. Większość z was to zera, których jedyną życiową atrakcja jest jaranie się cudzym dramatem. Żal mi i tych dzieci i matki i dziadka, bo będą mieć wyrzuty sumienia do końca życia. To to żadne z piszących tu zer nie zwróciło uwagi. Grunt że macie trochę emocji w waszym pustym, bezbarwnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jesteście lepsze od tej matki. Większość z was to zera, których jedyną życiową atrakcja jest jaranie się cudzym dramatem. Żal mi i tych dzieci i matki i dziadka, bo będą mieć wyrzuty sumienia do końca życia. To to żadne z piszących tu zer nie zwróciło uwagi. Grunt że macie trochę emocji w waszym pustym, bezbarwnym życiu xxxxxx to prawda Te teorie, dobre rady, to ze juz wiedza...a żadna by d..nie ruszyła jakby za sciana sasiad tłukł zonę i dzieci, żadna by usmarkanemu dziecku na ulicy bułki nie dała, zadnej biednej rodzinie za prąd nie zapłaciła itp itd. Poza tym to te same co wyzywaja na MOPS jak zabiera dzieci i jak nie zabiera dzieci. Siedzicie na d... i tylko ploty wam w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałam z telewizji, to jakaś sąsiadka tej mamy mówila, że ona ćpała i piła. O tej nocy nic nie mówiła, ale ogólnie że taka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wcale nie jesteście lepsze od tej matki. Większość z was to zera, których jedyną życiową atrakcja jest jaranie się cudzym dramatem. Żal mi i tych dzieci i matki i dziadka, bo będą mieć wyrzuty sumienia do końca życia. To to żadne z piszących tu zer nie zwróciło uwagi. Grunt że macie trochę emocji w waszym pustym, bezbarwnym życiu. xx xx A Ty za to myślisz wąskotorowo, bo niestety ale nie każdy ma wyrzuty sumienia po takich tragediach. :( Przykład Waśniewskiej chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty za to myślisz wąskotorowo, bo niestety ale nie każdy ma wyrzuty sumienia po takich tragediach. smutas.gif Przykład Waśniewskiej chociażby XXXX no dobrze, ale jesteś przekonana, ze wiesz czy ktos ma, nie ma lub będzie miał lub nie miala wyrzutów. Może matka jest do niczego, ale będzie miała wyrzuty jak do niej dotrze, albo i nie, ale żałosne są te autorytarne osady niektórych co to juz wszystko o sprawie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani ja tego nie wiem, ani Ty, więc nasza opinia na ten temat ma takie same szanse potwierdzenia się. Ty założyłaś, że będą mieli wyrzuty sumienia, dając na to 100%, podczas, gdy są różni ludzie, są ludzie, którzy nie mają wyrzutów sumienia w żadnej sytuacji, więc stawianie 100% na jakiekolwiek rozwiązanie jest błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej prawidłowo powinno to brzmiec: "Żal i matki i dziadka, gdy będą mieć wyrzuty sumienia do końca życia." bo gdy tych wyrzutow nie będzie, a nadto okaże się, że są winni to też będziesz współczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:47 Pożyczyć pieniądze? Skoro nie stać ją na prąd a pracuje wiec coś tu nie gra. Rzeczywiście może przegrywa w kasynie albo gdzieś wydaje na rzeczy, o których zielonego pojęcia nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kraju patologia jest wszędzie. A czym się kończy patologiczne życie widzimy tragedię. Co te dzieci winne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byla typowa patologia. Nawet sasiedzi mowili w tv, ze przykladna matka to ona nie byla. Lubila narkotyki, alkohol i nocne wyjscia. Wracala wlasnie nad ranem dopiero. Nie wiem jak mial sie ten dziadek czy mogl czy nie mogl pomoc tym dzieciom. Jedno jest pewne matka nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zdj sprzed kilku lat tej mamuni. Miala nowego konkubenta. Dzieci byly bite, a w domu byl smrod i brud tak mowil mops!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa ona i wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak dzieci byli bite i byl smrod i brud to dlaczego MOPS nie dzialal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno dopiero rozpoczeli procedure, a to nie bylo takie hop siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ama jestes uposledzona, idiotko... wiele osób planuje dzieci jedno po drugim, bo chce szybko wyjsc z pieluch. a moje kuzynka tez zaszła w ciążę jak miała 18 lat, ma 4 dzieci. sa z męzem bogaci, mają restauracje przy rynku w duzym miescie, dom, jezdza z 5 razy w roku na kanary, do egiptu, itp. ona b lubi dzieci, a ty sie zajmij własnym zyciem, a zwłaszcza zapewnieniem dziecku lepszego zycia, bo nawet na kino raz w roku was nie stac x kolejna upośledzona się odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co...im więcej faktów wychodzi tym jestem pewniejsza ze to było zaplanowane,że to ona chciała pozbyc sie tych dzieci...a dziadek...moze tez miał zginąć,a moze pomógł we wszystkim,kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ama jestes uposledzona, idiotko... wiele osób planuje dzieci jedno po drugim, bo chce szybko wyjsc z pieluch. a moje kuzynka tez zaszła w ciążę jak miała 18 lat, ma 4 dzieci. sa z męzem bogaci, mają restauracje przy rynku w duzym miescie, dom, jezdza z 5 razy w roku na kanary, do egiptu, itp. ona b lubi dzieci, a ty sie zajmij własnym zyciem, a zwłaszcza zapewnieniem dziecku lepszego zycia, bo nawet na kino raz w roku was nie stac xxx takie farmazony to se możesz tylko na kafeterii uskuteczniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×