Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dzieci spaliło się bo mamusia balowała

Polecane posty

Gość gość
sorry, wiem ze to nie wasza wina ale to nie bylo normalne. nie zostawia sie tak malych dzieci bez opieki kogos doroslego,.bo dziecko nie umie jeszcze w tym wieku przewidywac , nie rozpozaje zwiazku przyczynowo-skutkowego i nie mysli abstrakcyjnie. xxx w nocy nasze miejsca były w łóżku i tyle, nic nam nie groziło. a abyśmy się czuli bezpieczniej zawsze spał z nami w pokoju śp. Gryzak (owczarek niemiecki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawował opiekę,62 lata,to nie zramolały staruszek,mam w pracy starsze koleżanki,które jeszcze nie zapracowały na emeryturę :p Matka może pracowała,może imprezowała,ale nawet jeśli,to co ,nie ma prawa odsapnąć ? Nie zostawiła dzieciaków samych ,a pod opieką. Dotąd wszystko jak dla mnie ok.Zastanawia dopiero,że podobno pokój ,w którym spały dzieci był zamknięty na klucz.Czemu ? Każdy ,kto ma małe dzieci w domu,wie,że lubią w nocy się budzić ,bo chcą siusiu,pić,bo coś strasznego się przyśniło i często drepczą do pokoju starszych . Ktoś chciał mieć święty spokój na zasadzie,że jak się obudzą,to pokrzyczą za drzwiami i tyle ? Dziadek zdążył nawiać ,ale o wnukach zapomniał,że zamknął? Albo zamknął je uciekając ? Nie daje mi to spokoju ,bo nie przyszłoby mi do głowy zamykać na klucz swoich dzieci ,nawet na minutę,wręcz minuta ciszy w pokoju dzieci to natychmiast podejrzenie,co broją.A w nocy drzwi uchylone,żeby je słyszeć . XXX Komentarz pod artykułem o tej tragedii Dlaczego dzieci były zamknięte na klucz????? Może dlatego dziadek nie mógł ich uratować bo nie miał klucza do ich pokoju Ale dlaczego matka zamyka dzieci na klucz? Żeby nie uciekły??? Brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie miała być to bariera ochronna przed dziadkiem alkoholikiem, pewnie je molestował. Matka nie mogła spodziewać się, że sytuacja doprowadzi do tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie miała być to bariera ochronna przed dziadkiem alkoholikiem, pewnie je molestował. Matka nie mogła spodziewać się, że sytuacja doprowadzi do tragedii. Zgło XXX I z takim dziadkiem zostawiła dzieci?? Zamykając je na klucz w pokoju z otwartym ogniem??? Zero odpowiedzialności z jej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co bronią tej baby chyba same pochodzą z patologi . 3 dzieci nie żyje i to jest WINA MATKI I DZIADKA !! za takie cos do końca życia powinni siedzieć w wiezieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One były zamknięte?skąd wiecie?jesli to prawda to na bank matka je spaliła.Dzoeci spały a matka zostawiła świeczki zapalone,zamknęła dzrzwi na klucz i wyszła wiedzac co będzie,sory ale to jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pewnie miała być to bariera ochronna przed dziadkiem alkoholikiem, pewnie je molestował. Matka nie mogła spodziewać się, że sytuacja doprowadzi do tragedii." TO mogła nie zostawiać dzieci samych z dziadkiem który znecal sie nad nimi . Baba myśli tylko dupa i takie sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dziadek trzeżwy był że nic nie pomógł ? 62 lata to jeszcze nie jest wiek demencji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "pewnie miała być to bariera ochronna przed dziadkiem alkoholikiem, pewnie je molestował. Matka nie mogła spodziewać się, że sytuacja doprowadzi do tragedii." TO mogła nie zostawiać dzieci samych z dziadkiem który znecal sie nad nimi . Baba myśli tylko d**a i takie sa efekty. xxx ale może mieszkanie/dom był dziadygi to co miała go z własnego lokum wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia się bawi a dzieci zostawia państwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno te dzieci byly bite przez dziadka wlasnie. Ale ja d musiala swedziec, ze tak latala i dzieci narazala nawet chocby na dziadka i swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale może mieszkanie/dom był dziadygi to co miała go z własnego lokum wyrzucić?" 3 niewinnych dzieci spaliła sie żywcem a ty jeszcze bronisz tej suki ? Mogła wyprowadzić sie i zadbać o swoje dzieci . Mogla nie zostawiać ich samych z dziadkiem . Mogła zapłacić rachunek za prąd i nie doszłoby do tragedii . Mogła oddać dzieci do DD skoro tak jej przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna taka oszustka co ma brązowe farbowane na czarno włosy kryjące uszy i szyję, kradnie a jej dziec***aństwo zabrali bo ćpa i żyje ze złodziejem gangsteram bo razem narkotyki i tytoniowe rzeczy robią.Poluje na mężczyzn u udaje, że jest singielka albo według potrzeby mężatka. Prawda jest taka, że ma z trzema facetami dzieci a z żadnym nie ma ślubu. Taka lafirynfa dxiwa około 40 lat ma wszystko wyraźne w dupfie. Udaje orgazm żeby mężczyznę owijac do okola palca i manipulować nim we współpracy ze swoim złodziejem okrada z kasy. Życie w tym charakterze może zwalić z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam cpunke, która mówi, że jest matka polka mimo tego, że zabrali jej bachory. Napady, akcje nocne, pilnuje mafijne lokale ala mini kasyna i sobie żyją że złodziejkiej kasy. Przemyt audi kombi wiśniowa co podobno szukają faceta gość podjeżdża na chwilę i zabiera ją w góry stołowe na hotele żeby coś lub kogoś okraść. Średnio wysoka ciemny puder i farbowane na czarno włosy do końca szyi zakrywające uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziejki udają obcokrajowców i mają opanowane metody na płacz oraz nie noszą dowodów osobistych. Podobno są gdzieś w meline na Dolnym Śląsku przy granicy z Czechami i Niemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś w uwadze o tym było. Matka to bezrobotna cpunka, która miała gdzieś dzieci. Zostawiła je w pokoju zamkniętym na klucz i bez klamek. Dziadek twierdzi, ze gdy przyszedł wieczorem do domu, to dzieci juz były same, nawet nie wiedział ze ona ma gdzieś wyjść. Mówił , że dzieci nie krzyczały, a sąsiedzi twierdzą, że obudził ich przeraźliwy krzyk tych dzieci. Matka ta suka została aresztowana na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie żal mi tych dzieci. Czytałam o tym na początku grudnia. Myślałam jaka tragedia dla rodziny, a tu matkę aresztowali? No to chyba mają grube podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka suka goniaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiedzi mówili, ze co chwilę łyse karki u niej przesiadywały. Dzieci wyzywała od k***w, bękartów i dziwek. Ciągle same bawiły się na ulicy, a ona uj wie gdzie była. Pomoc społeczna przychodziła i twierdzili, ze tam nie ma nieprawidłowości i zaniedbań. Czujecie to? Nie ma....a brak prądu, nieobecności w szkole i matka ćpunka to nie są zaniedbania i nieprawidłowości? Nie pracowała, zasiłków też nie chciała pobierać, to do cholera za co ona żyła i skąd miała na narkotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matkę bym wysterylizowała , a k...ą to jest ona bo jedno dziecko wiedziała z kim miała (miała na nie alimenty), a pozostałą dwójkę ujj wie z kim. Jak pomyślę , że te maluchy chodziły głodne , to płakać mi sie chce. Zwykła wyrodna *******.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×