Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość badlygirl1993

Spotkać się z nim, czy jednak nie?

Polecane posty

Gość badlygirl1993

Poznałam na jednej z imprez u moich znajomych pewnego chłopaka na imie miał Tomek i rozmawialiśmy, którtką chwilę. Nagle po jakimś czasie Tomek napisał do mnie z pytaniem, czy moglibyśmy umówić się na kawę, niestety przez prawie rok do takiego spotkania nie doszło, ponieważ caly czas coś było na przeszkodzie. Właściwie z Tomkiem w ogóle nie rozmawialismy ze sobą, tylko on co jakiś czas, pytał się co z naszym spotkaniem, ale i kroć sie umowilismy, zawsze była jakaś kłoda, więc się nie spotkaliśmy, nie odzywalismy się do siebie i ja już dawno go nawet nie pamiętam. Nagle po prawie roku, dostaje wiadomość od Tomka, czy go jeszcze pamiętam, piszemy przez chwilę i zaprasza mnie na kawe i tutaj pojawia się moje "ALE". Dowiedzialam się, że Tomek ma dziewczyne i to od długiego czasu, bo od ponad 3 lat, mają ustawiony związek na jednym z portali społecznosciowych, mają tylko jedno wspólne zdjęcie, które nie wiele znaczy, poza tym zauważyłam, że Tomek jakoś specialnie się tą dziewczyną nie chwali, ani w internecie, ani znajomym ani nikomu, tak jakby jej nie było. Wyszło na to, że próbował jak i próbuje umówić się ze mną, kiedy jest w związku, czuje się nie komfortowo z tą sytuacją i nie wiem co o tym myśleć, chciałabym się spotkać, jednak czuje że jest to nie " fair" w stosunku jego dziewczyny. Bardzo prosiłabym, abyście napisali mi co wy sądzicie o tej sytuacji i z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×