Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do zabawy pierwsze

Większość kobiet jest bardzo nudnych

Polecane posty

Gość do zabawy pierwsze

i wierzcie że byłem na wielu randkach z różnymi typami kobiet w różnym wieku, 95% to nudziary czekające aż im się zaproponuje i zafunduje rozrywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest "jakie masz Hobby?" w 95% odpowiedź to spędzać czas z przyjaciółmi :D. Albo kompletny brak pomysłu i tekst "sam się przekonaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nauczone są by to facet bawił je rozmową, one wyrażają tylko chęć słuchania przez no, tak,acha, ojej. Ona jest i za to powinieneś być wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne że d**y daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pytania typu czym sie interesujesz i o hobby sa juz nudne. poza tym...zmuszaja ludzi do koloryzowania bo pewna czesc niema zadnej wiekszej pasji o ktorej warto byloby mowic. chcac zaimponowac własnie sypia sie przedziwne teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziary do kwadratu
gdyby nie miały szpary to większość facetów by ich nie zauważała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie większość ludzi jest nudna. Mam podobne odczucia z facetami. Na pytanie o hobby mówią o swoim stanowisku, zarobkach, samochodzie albo o piłce nożnej, a ich pasja do piłki ogranicza się do oglądania euro i mundialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudni faceci nudne dziewczyny.wszyscy są nudni tylko wy tacy ciekawi. Macie ciekawe zainteresowania, oryginalne hobby, byliście tam i tu i jeszcze dalej, widzieliście to i tamto. Tacy światowi, przygniatacie tą wspaniałością , nie chcecie poznać drugiej osoby, chcecie się tylko sobą pochwalić. To wam pozwalają i liczą czas do końca spotkania. Na pytanie znajomego jak się udała randka , powiedzą- gwiazda, pozer , szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo serwus
gość dziś jestem facetem i też uważam że większość facetów to nudne debile, takie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to prosze, mów o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kobieta nie jest dla was nudna? Taka która w kosmos lata? Dla was wszystko jest nudne. Łącznie z wami ale oczekujecie fajerwerków w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASISTA
całkiem ciekawy temat, większość ludzi jest nudna albo inaczej potrzebują stymulacji. Pamiętam taką sytuacje umówiłem się z dziewczyną zapoznaną przez internet. Jak już się spotkaliśmy to ustawiłem jeden z telefonów tak by zadzwonił na drugi (zawsze mam dwa telefony) bo jak się okaże że jest nudna to dzwonie i mówię wzywają mnie muszę spadać. Co się okazało ona miała ten sam plan. A rzeczywistość była zgoła inna. Zaczęliśmy rozmawiać i tak gadaliśmy przez kilka godzin, opowiedzieliśmy sobie o naszej "drodze ucieczki". Spotykaliśmy się jeszcze przez jakiś czas i zawsze było tak samo. Do tego ma taki test na drugą osobę, siadam i nic nie mówię i tak siedzę w cisz z drugą osobą. I wiecie na co czekam na spokój tzn myślę czy cisza z tą osobą mnie nie męczy, czy nie mam myśli spier..... Nie można i nie da się gadać przez cały czas, nie da się też uprawiać sexu non stop. Między jednym sexem, a kolejnym trzeba mieć o czym pogadać i trzeba się dobrze czuć z ciszą przy drugiej osobie . Jeśli coś zawodzi to czas się pakować. Nie wiem czemu nam nie wyszło - duża odległość i te dojazdy ale było super. Wniosek trzeba znaleźć drugą osobę o podobnym temperamencie i wtedy nie jest nudno. Dodam też iż faktem jest że duża ilość ludzi potrzebuje "dopalacza" w postaci drugiej osoby która ich zmotywuje. Mało tego ludzie idą na łatwiznę czekają aż ktoś im zorganizuje wolny czas. Dlatego tyle dziwnych programów w telewizji o podglądaniu nieswojego życia. Do tego rutyna dnia codziennego zabija niektóre nasze zachowania i jak się trafi na osobę która potrzebuję by ktoś ją ciągle motywował, wyciągał za uszy i zapewniał wypełnienie wolnego czasu to po jakimś czasie nam też się nie chce i wtedy dostajemy po tyłku dwa razy. Raz że już nie masz siły być kimś w rodzaju "zapalnika" i dwa wysłuchujesz jak to osiadłeś na laurach i popadłeś w rutynę. U nie tak się zrobiło, moja połówka potrafi tylko gadać co ona by nie zrobiła tylko mnie się nie chce. A ja po prostu czasami chciałbym by to ktoś mnie zmotywował i nie mam ochoty się sprężać . Ale to chyba kara za to że szukałem nie wiadomo czego i teraz mam jak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Autorze, jeżeli szukasz osoby, która nie jest nudna, to tak naprawdę świadczy o tym, że sam nudzisz się ze sobą. W dzisiejszych czasach ludzie są przebodźcowani przez TV, radio, Internet, gry itp. i łatwo się nudzą. Do tego dochodzą bajki z reklam o ekscytującym i pełnym wrażeń życiu i ludzie latają z jednego kursu na drugi, z jednej wycieczki na następną itp. Przymiotnik "nudny" urasta do rangi najgorszej obelgi. A przecież nuda jest potrzebna. Zrób sobie przerwę od mediów - nawet nie wiesz ile czasu można zyskać i ile fajnych rzeczy wymyślić i przede wszystkim dotrzeć do siebie: tego co się lubi i sprawia radość. Ktoś kto znajdzie pasje, rzadko będzie się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BASISTA wczoraj bardzo mądry wpis, to powinien przeczytać każdy kto rozgląda się za partnerem/partnerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
A ja nie do końca zgadzam się z BASISTĄ - traktuję siebie jak małpę do cudzej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tacy którzy upadają poniżej zera, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×