Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RobertWT

Inwestycja w BTC warto ?

Polecane posty

Gość RobertWT

Czy słyszeliscie cos o bitcoinach? Mam zamiar zacząć inwestować w kryptowaluty. czy według was warto w nie inwestować? różnie piszą , czytałem tutaj że warto http://di.com.pl/analityk-teletrade-opinie-o-kryptowalucie-nie-taki-bitcoin-straszny-jak-go-maluja-58541, wypowiada się w tym temacie specjalista TeleTrade Polska , a jakie jest Wasze zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze słysze zeby inwestowac w waluty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos ci sie kolego pomieliło. stąd twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobićie jestem zdania że to kolejny banksterski przewał mający na celu wydebienie tych resztek kruszcu które sa w obiegu poza sejfowym ale zapewne mozna na tym zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiesz restrukturyzacja rezerw. problem z bitcoinami jest taki ze jak ci wyłącza internet to stracisz cały majatek o ile postanowisz "zainwestować" w nie wszystko. a to całkiem prawdopodobne jak ktoś będzie dysponował całym złotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stad doraźne korzyści na jakie sie pozwala ludkom rozliczajacym sie w tej walucie. ktos tam piertolił ze bit coiny maja pokrycie w elektronice. moim zdaniem to kłamstwo. elektronika szczególnie ta bitcoinowa wymaga prądu dlatego bit coin to kolejna wersja petrodolara. juz pomijam ze ci to z cała pewnoscia zapiertola. mozna wyjepac elektrownie w fukushimie to czemu nie mozna ci wyjepac bitcoinów z jakichs tajemniczych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałes o ustawie antyhazardowej w polsce? ludzie mieli pieniądze na kontach zagranicznych buków teraz nawet nie moga sprawdezic co sie z nimi dzieje bedąc w zgodzie z prawem. to sliska sprawa. internet nie jest ani autonomiczny ani niewyłaczalny. to iluzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakbym miał kase to bym regularnie robił zakupy bitcoinami chocby ze względu na to ze brak tam przynajmniej otwarcie poborców podatkowych. suma sumarum o ile handel złotem jest obciazony jakimis narzutami to chyba warto za bit coiny skupować złoto. nie bezpośrednio rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni licza na to ze inwestorzy dokonaja jakiejs dywrsyfkacji oszczędności ewentualnie ze w obliczu korzyści jakie przynosi ta waluta puzczą rezerwy w obieg zeby po prostu nie tracic. dlatego trzeba za bit coiny chapac tyle złota ile sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie nie da za to kupic złota to już wiesz jaka przyszłosc czeka te walute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
10 lat temu inwestowanie w 'plastikowe pieniądze' to miało sens, można było zainwestować w 'plastik' nawet 100 PLN dla zabawy, licząc się z tym, że te 100 PLN będzie wrzucone do sracza popłynie razem z kloaką wprost do rzeki , Osoby , które wymyśliły 'plastikowy pieniądz' nawet w snach proroczych NIE podejrzewały , że ten wymyślony 'plastik' bez żadnego pokrycia osiągnie kwotę powyżej 10 tys. USD za jedną sztukę BTC ale za chwilę i za moment ta 'bańka mydlana' pęknie i na tym 'plastiku' zarobią ogromne pieniądze Osoby, które ten 'plastik' wymyśliły, będzie fala TSUNAMI na tym plastiku ! - zarobią ogromną forsę i stworzą , wymyślą 'nowy produkt' , być może nazwą 'iskra spermy' albo 'KLON BTC' , znowu będą szukać frajerów , jako dawców ciężko zarobionych pieniędzy a OSTATNI DAWCY PIENIĘDZY na samym szczycie PIRAMIDY będą skakać z mostu do rzeki albo z wieżowca na bruk i będą trenować latanie z wieżowca , chęć zarabiania pieniędzy jest ogromna, jedni zyskują, inni tracą całe majątki , każdy może inwestować i liczyć na zyski albo zostać bankrutem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takich co zmienili definicj****nkructwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiadaja ze im rzeba oddawać pieniądze natomiast kiedy oni sami wpadaj pod kreche to twierdzą że jak im sie nie da kasy z budzętów to wszystko c***j strzeli. prosiłbym o to zebymieli na uwadze te pomoc zanim wysla mi kolejne pismo tudziez konkretnych ludzi do konfiskaty majatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz ocvzywiście żadnej kasy niep otrzebowali. potrzebowali zubozyc społeczeństwo zeby dalej sie u nich zadłużało. nie lubie ich to wielkie koslawe goryle górskie z parkinsonem. zero finezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna masówka za druga łomy sie łamia w tych skokach jak zapałki. mnóstwo ofiar jeszcze wiecej wkooorfionych. kolesie xle skończa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem wszystko ale tych krawaciarzy za c***ja nie rozumiem nie maja potrzeby zeby sie zachowywac w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tam na górze z branzy powinien ich wszystkich za morde wziąc zanim mu zrujnuja biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze to już to robienie porządków nie wnikam. bo chyba im juz za bardzo na reputacji nie zależy. mysle że ktos im tam wpiertolił troche zgniłego mięsa zeby sie nawzajem pozagryzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście uważam, że dziadkom na stare lata otpiertoliło od nadmiaru eksperymentalnych technologii i chyba zaczna sieprzebierać za bogów z olmpu niebawem. c***j wie co takim stworzeniam do łbaprzyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie musiało tak skończyc. wiadomo ze nie należa do tych co sobie czegokolwiek odmawiaja. musiały sie pojawić możliwości które im tak namieszały we łbach ze wto wskakuja jeden po drugim. raczej juz od dawna nie mozna ich nazwac tradycjonalistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c***j wie o co może chodzic ze klika najbogatszych osób musi robic sciepe na bilety. w końcu gdzies tencały dobytek tonie. a w moim kiblu da sie spuscic co n ajwyzej sto kilozłota dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym razie jestem zbyt ubogi w wyobraźnie aby sobie wyobrazić na comozna przepiertolic taką kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze to wypływa gdzies na zewnątrz pod róznymi postaciami. naprawde nie wiem. to jakies szalenstwo a przeciez ci ludzie ostatecznie nie moga byc skonczonymi szalencami. to sie wszystko kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy84
no jeśli ma się porządną wiedzę i korzysta z dobrych giełd kryptowalut to można próbować. ja najpierw trochę poczytałem np. tutaj https://www.gielda-kryptowaluty.pl/ a potem decydowałem się na jakiekolwiek inwestycje w bitcoina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 lata poczekac. az banka peknie i skupic po najnizszej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×