Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostalam sama w ciazy.

Polecane posty

Gość gość

Urodzic i zostawic w szpitalu po porodzie czy popelnic samobojstwo.Jestem zalamana. Meza poznalam w internecie nieulozylo sie odeszlam od meza i to juz koniec a ja niechce tego dziecka bo choruje i w nikim nie mam wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepotrzebnie uprawiałaś seks z facetem z internetu który nie jesttwoim mężem. Urodź dziecko i oddaj siostrom zakonnym z okna nadziei, napewno dzieciaczek znajdzie nowy dom. Nie martw się urodź i potem oddaj niech ktoś się zajmie dzieckiem, nie ma sensu żebyś ty chora i bezrobotna miała jeszcze je wychowywać jak nie masz rodziny. weź sie w garść kochana, uda się, nie martw się. I naucz się jednego, nigdy nie ufaj facetom, nie uprawiaj seksu póki nie jesteś pewna tego faceta, jak masz wątpliwości to sama odejdź, bo wszyscy cie będa tak wrabiać, widzę że jestes bardzo naiwna. Jest tez dom samotnej matki z dzieckiem i tam możesz się dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest moim mezem bo slub mielismy to ja parlam na slub i on sie zgodzil na slub a ja sie zgodzilam na dziecko. Odeszlam od meza juz po slubie bo niedalo sie dluzej byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×