Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Badanie prostaty

Polecane posty

Gość gość

Miał ktoś w pozycji na plecach z podkurczonymi nogami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, miałem w tej pozycji badaną prostatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem w pozycji na plecach, z nogami zgiętymi w kolanach i rozchylonymi kolanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fotelu ginekologicznym, torbę musiałem sam trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym żeby mnie jakaś Pani tak zbadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałem badanie prostaty na plecach, torbę sam musiałem trzymać - ale wawrzon stał na baczność. W pewnym momencie się zesmarkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłem wpis, bo myślałem, że będzie to poważny temat, ale jak zwykle został on przejęty przez erotomanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego przez erotomanów? Nie jest Pan tego świadomy, że masaż czy dotykanie prostaty może spowodować orgazm i wytrysk spermy? Może proszę się udać do lekarza i on Panu sam wyjaśni jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko ja mogę potwierdzić że masaż prostaty w trakcie masturbacji potęguje doznania. Orgazm jest dużo silniejszy i bardziej intensywny. I kazdy lekarz proktolog czy urolog to przyzna. I nie jest to 'gejowskie', bo co ma wspolnego prostata z orientacją? Każdy biologiczny facet ją ma. Tylko z jakichs nieznanych wzgledow nie kazdy odczuwa przyjemnosc. Trzeba tego sie nauczyc, bo wpychanie palucha bez zadnego wczesniejszego rozluznienia i nawilzenia to faktycznie nieprzyjemne tylko dla swieżaka...poza tym, odbyt trzeba oczyscic nie tylko z zewnatrz, najlepiej lewatywką. A ty idac na to badanie nie umyjesz sie tam wczesniej..? wspolczuc tym co bedą cie badac... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotoman nie znaczy to samo co gej, a praktyki seksualne z masażem prostaty nie mają nic wspólnego z badaniem prostaty przez urologa. Badaniem rektalnym sprawdza się prostatę w celach diagnostycznych, a nie seksualnych. Podczas badania nie występuje erekcja, a tym bardziej ejakulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś, coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem badanie prostaty przez o***t nigdy na plecach nie nosiłem prostaty - więc nie miałem badanej prostaty na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może naucz się czytać ze zrozumieniem. Chodzi o pozycję pacjenta na plecach w czasie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post roku: "nigdy na plecach nie nosiłem prostaty - więc nie miałem badanej prostaty na plecach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusa34

USG gruczołu krokowego możecie bez problemu zrobić w Rex Medica Sport w Warszawie. Trzeba badać się regularnie, bo prostata naprawdę coraz częściej dotyka mężczyzn po 40-50tce. Badajcie się panowie, to nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niedawno badanie prostaty robione w Urogen i tak to właśnie wyglądało. Nic wstydliwego, badanie jak badanie - tak trzeba do tego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie badania należy wykonywać regularnie, w końcu nasze zdrowie jest najważniejsze. Ja pod koniec zeszłego roku wykonywałem takie badania w szpitali mazovia w Warszawie i po odebraniu wyników mogłem odetchnąć. Wszystko jest ok i się z tego cieszę. A co do samego badania to do najprzyjemniejszych nie należy, ale trzeba się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×