Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lili1234

Dlaczego ludzie się zdradzają?

Polecane posty

Gość Lili1234

Ja nie rozumiem dlaczego ludzie się zdradzają. Skoro mam męża i ułożone życie (dom, dzieci) to po co mi jakiś inny facet? Dla mnie to jest bez sensu wiecie czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo siebie nigdy nie kochali tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada to skutek nieudanego pożycia i związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest zrozumiale i oczywiste dlaczego ludzie sie zdradzaja ale ciesze sie ze sa tacy ludzie z takim podejsciem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:01 To wcale nie jest tak bo mozna kochac i zdradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam udane pożycie. W łóżku jak i na codzień jest dobrze. Czasem aż za dobrze. Mamy dzieci. Dom, psa. Rodzina jakich miliony na świecie. Oboje pracujemy. Kochamy się. Jednak ja zdradzilam. Bo to jest silniejsze. Lepsze. Adrenalina i odskocznia. Nie nawiązywać absolutnie żadnych bliskich relacji tylko sam s*x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo baby to k..wy. To silniejsze od nich(puszczanie się). Poprzedni wpis pani to świetnie obrazuje. Wszystko cacy ale i tak wali męza w rogi sucz je...na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo mężczyźni to nie zdradzają w ogóle i nigdy. Tak samo zdradzają jak kobiety i tez wcale nie musi być źle w małżeństwie. Niektórzy ludzie nie mogą sie oprzeć tej adrenalinie i skaczą w bok. Może dlatego, ze w sypialni wieje nudą, a może dlatego, ze miłość już dawno wyparowała a to co ich łączy to tylko przyzwyczajenie ale mylą to z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jedno i drugie zdradza to nie musi być źle w małżeństwie. Absolutnie! Oni tak z miłości się zdradzają, tak mają i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozsądku się żenią i z rozsądku zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz o seksie z dwoma osobami? Moze dlatego, ze nie jestesmy stworzeni do monogamii tylko jest to wymysl abu przedluzyc gatunek (zapewnienie potomstwu warunkow do przetrwania). I stad cala ideologia ze seks z dwoma partnerami to zdrada. Zdrada to oszukanie kogos, kradziez, wrobienie go w klopoty itd. A tu to fascynacjavinna osoba, a tak realnie cierpi na tym jedynie czyjes ego, bo nagle wielkie zdziwienie ze nie jestem najlepszy/a na swiecie i niezastapiony/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moga. Okazja czyni rogacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zdradza z braku seksu a Baba z nudów, ciekawości i dlatego że nic jej za to nie grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mowisz o seksie z dwoma osobami? Moze dlatego, ze nie jestesmy stworzeni do monogamii tylko jest to wymysl abu przedluzyc gatunek (zapewnienie potomstwu warunkow do przetrwania). I stad cala ideologia ze seks z dwoma partnerami to zdrada. Zdrada to oszukanie kogos, kradziez, wrobienie go w klopoty itd. A tu to fascynacjavinna osoba, a tak realnie cierpi na tym jedynie czyjes ego, bo nagle wielkie zdziwienie ze nie jestem najlepszy/a na swiecie i niezastapiony/a. x Mężczyźni - Poligamia Kobiety - Hipergamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzają upośledzeni, bowiem łączą się, a po jakimś czasie znowu mają chęć sprawdzić jak działają na innych. Okazja czyni złodzieja i zdradzacza. Śmieszą mnie filozoficzne gadki o" przetrwaniu gatunku", zwłaszcza, jak jedno impotent, a drugie oferma. No ale tak pięknie było im kiedyś, a teraz, wystarczy zmienić. Współcześnie wszyscy piep/rzą się ze wszystkimi. Taki klimat :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie są poligamistami. Przestancie powielać stereotypy ze tylko kobiety które nie kochają faceta (i odwrotnie) zdradzają. Nie tylko. Poczytajcie więcej zanim się wypowiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie o zaburzeniach osobowości , socjopatach narcyzach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czegoś brakuje, są nieszczęśliwi, myślą, że nie robią aż tak bardzo źle, a niektórzy są po prostu rozwięźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo druga osoba oferuje cos fascynujacego czego nie maja w domu. Sama nie zdradzilabym meza, ale jak bylam singielka to chetnie ucinalam sobie male romansiki z zonatymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biologiczno-ewolucyjnego punktu widzenia zdrada jest czyms najzupelniej normalnym, poniewaz Homo sapiens jest gatunkiem poligamicznym. To wzorce religijne i kulturowe usiluja zrobic z niego monogamiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta - bo to lubią. Żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×